Aktif Bank, Burgan Bank, Şekerbank ve Anadolu Bank'tan 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu başladı. 30.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, bu bankalar nasıl kredi veriyor? 4 banka açıklamalarını yaptı. Kimler onay alacak işte detaylar...

Aktif Bank, Burgan Bank, Şekerbank ve Anadolubank üzerinden kredi başvurusu yapılacak olan müşterilerin banka politikalarına uygun olmaları durumunda 30 bin TL'ye kadar anında kimlikle kredi alabileceklerini söyleyebiliriz. Alacağınız 30.000 TL kredilerde 36 ay vade yapabiliyorsunuz. 

Aktif Bank 30.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aktif Bank 30.000 TL kredi başvurusu yapmak için 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. Banka özellikle kredi notu düşük olan müşterilere kredi veriyor. Bu sebeple bankanın faiz oranları diğer bankalarla karşılaştırdığınızda, bir hayli yüksek olacaktır. Aktifbank n-kolay kredisi olarak verilen bu krediler de internet üzerinden veya SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz.

Banka şubelerinden bu kredi kullanılmamaktadır.Banka tamamen dijital banka olarak hazırladığı n-kolay kredi kampanyası ile birlikte müşterilerine kredi veriyor. Sizde bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun SMS kısmına girdikten sonra kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 30-50 sms numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve 5 dakika içerisinde sonucunu öğreneceksiniz.

3050 kredi başvurusu yaptığınız da banka sizlere hemen ne kadar kredi onayı alacağını söyleyecektir. Kredi onayı alacak olan müşteriler adreslerinde bu krediyi kullanabilirler. Ayrıca bankanın internet sitesinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Burgan Bank 30.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan Bank üzerinden de 30.000 TL kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bankanın şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra kredi notunuz düşük olsa bile 30.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Burgan Bank şubelerinden yapacağınız başvuruda 1 iş günü içerisinde kredi sonucu size söylenecektir.

Şekerbank 30.000 TL kredi başvurusu

Şekerbank üzerinden 30.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler hızlı bir şekilde kredileri kullanabilirler. Başvuru yapacak olan kişiler 30 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay olabilmektedir. Şekerbank 30.000 TL kredi başvurusunu şubelerden yaptığınızda banka şube yetkisinin de bu krediyi sizlere verecek. Emekli olan ve çalışan kişiler kredi için başvuru yapabilir.

Anadolubank 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

30.000 TL kredi alacak olan müşterilere bir diğer kampanya yapan ve az tercih edilen bankalardan birisi de Anadolubank'tır. Size en yakın Anadolubank şubesine giderek kredi başvurusunu yapabilir ve onaylanan krediyi anında hesabınıza atabilirsiniz.

bu-bankalar-bilinmiyor-aktif-bank-burgan-bank-sekerbank-ve-anadolu-bank-30000-tl-ihtiyac-kredisi1

30.000 TL kredi alacak olan müşterilerin 36 ay vadeye kadar bu krediyi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Banka sigorta durumunda 1 senelik sigortanızın olmasını isteyecek emekli olmanız durumunda da emekli maaşınızı Anadolu Bank şubelerine taşımanızı isteyecektir. Bu şartları kabul ediyorsanız kredi notunuz düşük olsa bile kredi başvurusunu Anadolu Bank şubelerinden yapabilirsiniz.