Bu bankalar faizsiz kredi veriyor! 15.000 TL sıfır faizli kredi, borcu olanın, çalışmayanın yüreğine su serpiyor!

Bu bankalar faizsiz kredi veriyor! 15.000 TL sıfır faizli kredi borcu olanın, çalışmayanın yüreğine su serpiyor! Faizsiz kredi başvuru işlemleri ve onay haberimizde…

Ekonomi 08.09.2021 - 09:35 08.09.2021 - 09:45 Volkan Arık

Günümüzdeki ekonomik koşullar nedeniyle faizsiz kredi kullanmak neredeyse hayal gibi görünse de bankalar yaptıkları kampanyalarında vatandaşlara sıfır faizli kredi imkanı sağlamayı sürdürüyor. Acil nakit ihtiyacı olan ve borçlarını ödemekte güçlük çeken binlerce kişi her gün arama motorunda faizsiz kredi veren bankalar araması yapıyor. Günümüzde sadece birkaç banka Bu imkanı müşterilerine sağlıyor. Çalışmayan, kredi borcu olan, geliri düşük olan binlerce kişi için faizsiz kredi kampanyasının detaylarını araştırdık. Peki hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? Faizsiz kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Faizsiz kredi kampanyaları koronavirüs pandemisi sonrasında vatandaşlar için çok daha önemli hale geldi. Şimdi koronavirüsle mücadele sürecinde birçok işyeri kapandı birçok vatandaş işsiz kaldı. Ekonomik krizin iyice arttığı şu dönemde vatandaşların yüreğine su serpecek haber bankalardan geldi. Bankalar faizsiz kredi imkanı ile beraber vatandaşların cebini rahatlatmaya aynı zamanda borçlarını kapatmaları için düşük miktarlı da olsa faizsiz kredi vermeye başladı. Hemen başvuru yapanlara verilen faizsiz kerdi imkanı sınırlı sayıda. Üst limiti 15.000 TL olarak tanımlanan sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanmak için başvuru şartı aranıyor. Peki başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilir? Faizsiz kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde...

bu-bankalar-faizsiz-kredi-veriyor-15000-tl-sifir-faizli-kredi-borcu-olanin-calismayanin-yuregine-3

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Tüm nakit ihtiyaçlarınız ve birikmiş borçlarınız için Ziraat Bankasından faizsiz kredi kullanabilirsiniz. 15.000 TL üst limit ile verilen faizsiz krediye başvuru yapmak isteyenler en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Ayrıca kredi kartı ve banka kartı ürünleri ile de faizsiz nakit avans imkanı sağlayan banka, kredi notu yüksek olan ve gelir belgesi ibraz eden vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar da Kredi sunuyor.

VAKIFBANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Yine Vakıfbank'ta müşterileri için faizsiz kredi dönemini başlattı. Vakıf Banka hesabı bulunanlar 10.000 TL acil nakit ihtiyaçlarını faizsiz şekilde karşılayabilirken çok düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile 25.000 TL de almak mümkün. Vakıfbank sıfır faizli kredi başvurusu için en yakın banka şubesinden ya da mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AKBANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ DUYURUSU GELDİ

Özellikle Temmuz ayında peş peşe sıfır faiz ve düşük faizli kredi kampanyası yapan Akbank eylül ayında da vatandaşların yüreğine su serpecek yeni bir kredi açıklaması yaptı. Akbank'tan 0.55 faiz oranları ile yeni bir tüketici kredisi kampanyası daha yapıldı. Kredi notuna bakılmadan verilecek olan 15.000 TL üst limitli Kredi 36 ay vadeli olarak hesaplara geçiyor. Akbank düşük faizli kredi başvurusu için Akbank şubeleri, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

bu-bankalar-faizsiz-kredi-veriyor-15000-tl-sifir-faizli-kredi-borcu-olanin-calismayanin-yuregine-2

KUVEYT TÜRK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında faizsiz kredi veren diğer bir banka ise Kuveyt Türk oldu. Kuveyttürk, 30 bin TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınızda hızlı ve acil nakit kampanyası başlattı. Sıfır faizli kredi kullanmak isteyenler En yakın Kuveyt Türk şubesine başvuru yaparak bu fırsattan yararlanabilir.

TÜRKİYE FİNANS FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Acil nakit ihtiyaçlarınızda yanımızda olan bankalardan biri de Türkiye Finans oldu. 80.000 tl ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi notunuz uygun olması halinde sıfır faizli kredi kullanabilirsiniz. Türkiye'nin en köklü bankalarından olan Türkiye Finans, 36 ay vade seçenekleri ve en uygun geri ödeme koşulları ile finansman sağlıyor.

bu-bankalar-faizsiz-kredi-veriyor-15000-tl-sifir-faizli-kredi-borcu-olanin-calismayanin-yuregine-1

ALBARAKA TÜRK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Albaraka Türk’de 15 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda sıfır faizli kredi veriyor. Ayrıca banka müşterisi olanlar kullandıkları kredi kartı ve banka kartı üzerinden yine düşük faiz oranları ile nakit avans çekme imkanı buluyor. Kredi notunuzun uygun olması durumunda bankadan daha yüksek kredi kullanmak da mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@