5.000 TL anında para alabilirsiniz. Gelir belgesiz, kefilsiz ve şartsız olarak paranız hesabınıza geçiyor. Para lazım diyenler haberimizden detayı öğreniyor.

Peş peşe kredi haberleri geldi. Bu bankalar gelir belgesiz kefilsiz aylık 200 TL ile 5000 TL ihtiyaç kredisi veriyor! Anında ATM'den alın! Günümüzde genel olarak bankalarda ihtiyaç kredisi çeşitleri tercih ediliyor. Genel olarak bankalar ihtiyaç kredilerini belirli koşullar ile sunmaktadır. Bu koşullarda temel olarak maaş bordrosu belgesi ya da kefil durumları yer alır. Günümüzde eğer resmi olarak çalışmıyorsanız ihtiyaç kredisi çekerken genel olarak kefillere gereksinim duyulur. Günümüzde ise kefil olmak ya da bulmak oldukça güçtür. Bu durumdan kaynaklı olarak bazı bankalar hem kefilsiz hem de belgesiz ihtiyaç kredisi sunuyor.

Genellikle kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi sunan banakların listelerinde şunlar yer alır;

-          İş Bankası

-          Fibabanka

-          Enpara

-          Yapı Kredi Bankası

-          Akbank

-          Vakıfbank

Günümüzde Akbank aylık 200 tl ile birlikte 5 bin tl ihtiyaç kredisi olanağını hem belgesiz hem de kefilsiz olarak sunuyor. Özelliklede son yıllarda daha çok sorun olan kefil durumları ile kimse ilgilenmek istemiyor. Bu yüzden de kefilsiz kredi olanakları günümüzde sürekli olarak tercih edilir.

TEB Bankası Kefilsiz Kredi Olanağını Sunuyor

TEB Bankası günümüzde kurumsal olarak hizmetlerini sunan bir bankadır. Genel olarak son yıllarda TEB Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisini sunma hizmetleri ile gündemde yer alıyor. Gerekli koşullarında sağlanması ile günümüzde sıklıkla TEB Bankası çeşitli miktarlarda ihtiyaç kredisini sunmaktadır. Sadece kefilsiz kredi olanaklarında faiz oranları biraz daha yüksek olabiliyor.

Genel olarak TEB kefilsiz olarak ihtiyaç kredilerinde faiz oranları farklı durumlara göre değişir. Kefilsiz ihtiyaç kredisi olanaklarında ise temel şart olarak kredi başvuranın en az 1000 Türk Lirası olarak limitinin bulunması oluyor. Burada belgesiz bir şekilde kredi almanın da birtakım şartları mevcuttur.

ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek

ING Bankası Belgesiz İhtiyaç Kredisini Sunuyor

Günümüzde ING Bankası her geçen gün daha çok büyümektedir. Genel olarak ING Bankası belge olmadan kredi olanağını sunuyor. ING Bankasının bu özelliği pek çok kişi için ideal bir ihtiyaç kredisi türü oluyor. Bazı kişiler çalıştıkları işleri resmi olarak belgeleyemezler. Bu durumdan dolayı ihtiyaç kredisi başvurularında sorunlar oluşmaktadır. Yaşanan bu sorunlar ING Bankası için sorun olmamaktadır.