Kredi kartı kullanmak isteyenlere bazı bankalar hızlı ve anında sonuç verecekleri bir kampanya başlattığını duyurdu. Kredi kartı başvurusu yapacak kişiler, şartlara uygunsa hemen onay alacaklar. Kredi kartı kullanımı gün geçtikçe daha çok olmaya başlamıştır. Yaptığımız tüm alışverişlerde neredeyse tüm ödemeleri kartlarımızla yapmaya başladık. Bu sebeple kredi kartı kullanan vatandaşlarda, ilk defa alacak olan vatandaşlar da bankaların kredi kartı kampanyalarını merak etmektedirler. Sizlerde eğer bir bankadan kredi kartı başvurusu yapacaksanız, banka sicilinizin ve kredi notunuzun bankaya uygun olması gerekmektedir. Oturduğunuz yerden başvuru yapacağınız bu bankalardan kredi siciliniz uygunsa hemen kredi kartı onayı alabileceksiniz. Şimdi sizlere ne çabuk kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden World özellikli kredi kartı alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, bu kredi kartına başvuru yapmak için SMS atabilirler. SMS atmak için WORLD yazıp boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 4407’ye gönderin. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra 5 dakika içinde sonuç size söylenecektir. Onay alırsanız 1 hafta içinde kartınız size gelecektir. Kartınızı kullandığınızda World özellikli tüm yerlerde indirimli alışveriş yapabilir, para ihtiyacınız olduğunda istediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank üzerinden de kredi kartı alacaksanız Paraf Kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka kamu bankası olmasından dolayı uygun kredi kartı veren bankalardan birisidir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler SMS atarak veya resmi internet sitesinden başvuru yaparak bu kredi kartına sahip olabilirler. TC KİMLİK numaranızı 3452’ye göndererek hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucu 5 dakika içinde sizlere gelecek ve kredi kartı kullanıp kullanamayacağınızı öğreneceksiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’da Maximum özellikli bir kredi kartı vermektedir. Bu kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız sms atabilirsiniz. Bunun için MAXİMUM yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 4402’ye gönderin. Bu şekilde başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kredi kartı başvuru sonucu 10 dakika içinde mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Onay alırsanız sizi genel müdürlük arayacak ve kart için bilgiler isteyecektir. Onay işlemlerinden sonra 10 gün içinde kartınız adresinize kurye ile gönderilecektir.

kredi-karti-kullanimi1

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

Çabuk ve hızlı kredi kartı başvurusu yapacaksanız Vakıfbank kredi kartı alabilirsiniz. Bunun için bir SMS atarak onay alıp almayacağınızı görebilirsiniz. VB yazın boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı yazın 5724’e gönderin. Bu şekilde kredi kartı başvurusu yapmış olacaksınız. Onaylanan kredi kartı başvurunuz için sizi genel müdürlük arayacak ve bilgilerinizi isteyecektir. Ayrıca bu bankadan taraftar özellikli kredi kartı da alabilir ve takımınıza katkı sağlayabilirsiniz.