Bu Bankalardan Kredi Almak Artık Çok Kolay, Yeni Sistem Duyurusu Yapıldı, 50000 TL ve Üzeri İçin Bankaya Gidilmiyor

Bu Bankalardan Kredi Almak Artık Çok Kolay, Yeni Sistem Duyurusu Yapıldı, 50000 TL ve Üzeri İçin Bankaya Gidilmiyor. Bankasız kredi dönemi başladı. İşte son dakika haberin detayları...

Ekonomi 30.06.2021 - 10:18 30.06.2021 - 10:18 Vural Pars

İhtiyaç kredisi almak isteyenlere yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Eğer kredi almak istiyorsanız artık bankalara gitmenize gerek yok. Yeni kredi aşamaları duyurusu yapıldı. Sizlerde verilen bankalardan bankalara gitmeden 50.000 TL hemen hesabınıza atabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, belirli şartlara göre kredi onayı verilecektir. 50.000 TL ve üzerinde şubesiz kredi kullanmak isteyenler, bankalarda hesabı olması ve bu hesapları üzerinden hiç bir şart olmadan kredi onayı almaları gerekiyor. Verilen destek kredisi, bireysel ihtiyaç veya diğer adıyla tüketici kredisi olarak kullanılacak, bu kullanılan kredilerde BDDK'nın verdiği karar ile en fazla 36 ay vadeli kredi kullanılacaktır. Bankalar bugün itibariyle bu kredi kampanyalarına başladı. 

Akbank'tan 50.000 TL "Direkt Kredi" Başlıyor

Akbank müşterisi olan kişiler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Akbank 50.000 TL direkt kredi başvurusunu Direkt uygulamasına girerek yapabileceksiniz. Akbank üzerinden 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli verilecek bu kredilerde onay alan kişilerin bankaya gitmeden onaylanan tutarı hesaplarına atacaklardır. Akbank hızlı ve anında onay verdiği bu kampanya ile son yılın en çok başvuru rekorunu bekliyor. 

QNB Finansbank SMS Atarak Kredi Veriyor

QNB Finansbank üzerinden de SMS atarak kredi veriliyor. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli kredi şartlarına göre hemen onay alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi kampanyası olarak kredi kullanmak isteyenler, QNB Finansbank üzerinden bu kredileri aynı gün içinde kullanabileceklerdir. Kredi detayları ve şartları da bankaların internet sitesinden veriliyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak için TC KİMLİK numaranızı 5030 numarasına mesaj ile gönderin. 50 bin TL üzerinde kredi onayı hemen telefonunuza gelecek. 

1363325

Ziraat Bankası Mobil'den Kredi Verecek

Ziraat Bankası, düşük faiz oranları ile maaş müşterilerine bu kampanyayı yapıyor. Eğer bankadan maaş alan müşteriyseniz, Ziraat Mobil uygulamasına internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak hemen kredi başvurusunu yapabileceksiniz. Ziraat Bankası üzerinden mobil bankacılık üzerinden kredi alacaksanız, ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabilecek ve bu kredileri hemen kullanabileceksiniz. 36 ay vadeye kadar 50.000 TL kredi aldığınızda, banka mobil uygulamasından masrafsız kredi kullanacaksınız. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@