Ekranların sezon boyunca en başarılı dizilerinden olmayı başaran Yargı'nın Ceylin karakteri ile yıldızı parlayan Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu ile resmen mücadele veriyor...

Yargı hayranları, dizide yaşanan yoğun aşk hikayesinden de etkilenerek Pınar Deniz’i Kaan Urgancıoğlu'na gerçek hayatta da yakıştırmış hatta bu aşk fanatikliğini o kadar ileriye götürmüşlerdi ki, Ceylin'e hayat veren Pınar Deniz'in gerçek hayattaki sevgilisi Yiğit Kirazcı'ya bile hayatı dar edip, ayrılmalarına bile sebep olmuşlardı.

Pınar Deniz'i Kaan Urgancıoğlu harici kimseye yar etmemeye adeta yemin etmiş olan dizi hayranları Aşkın Kıyameti filminde de şimdiden güçlerini ortaya koydular.

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu'na Yeşil Işık Yaktı! Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu,,, Sevgili Oldukları Ortaya Çıktı! ! Pınar Deniz'den İlk Açıklama Geldi! - Ankara Magazin Haberleri - Son Dakika

Kaan Urgancıoğlu ile Netflix’in Aşk 101 dizisiyle başlayan partnerlikleri Yargı dizisi ile devam eden Pınar Deniz, artık resmen bu aşkın kurbanı olmaya başlamış görünüyor.

Ekranda birbirlerine çok yakıştırılan iki oyuncu bu durum bir noktaya kadar çok güzel ve başarılı bir sonuçtu ancak artık korkutmaya başlayan bir seviyeye geldi.

Zira iki oyuncuyu başka dizilerde ya da filmlerde farklı oyuncularla bir arada düşünmeye bile tahammülü olmayan oyuncu hayranları, yapımcılar kadar oyuncuları da zorluyor.

Şu sıralar Disney Plus için çekilen Avcı dizisinde bir seri katili oynamaya başlayan Pınar Deniz, aldığı tepkilerle Ceylin algısını biraz zor yıkacak ve Yargı’daki bu karakterinin yani aslında Kaan Urgancıoğlu aşkının bir süre daha kurbanı olacak gibi

Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli? Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli?

Yargı 27. bölüm izle! Kanal D Yargı son bölüm full kesintisiz izle!

Aşkın Kıyameti filminde Pınar Deniz’in partnerini Boran Kuzum oynarken, başarılı oyuncu ile Pınar Deniz’in partnerliği, henüz film yayınlanmamış olsa da yorumlara bakılırsa izleyici tarafından biraz zor kabullenilecek gibi görünüyor.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmde Pınar Deniz yoga kampına gelen hippie görünümlü şarkıcı bir genç kız olan Lidya’yı oynarken, Boran Kuzum da arkadaşının zoruyla yoga kampına gelen Lidya’ya aşık olan bir gence hayat veriyor ve çift arasında fırtınalı bir aşk yaşanıyor. Bu da şimdiden Kaan Urgancıoğlu fanlarını rahatsız etti bile...