Brezilyalı model ve sosyal medya fenomeni olan Arthur O Urso, 8 kadınla aynı anda evlenmesi ile dünya magazin sayfalarına da girdi.

İşte Kesinleşen Memur Ve Emekli Maaşları! 4 Temmuz'u Beklemeyin! Memur Maaşı 9 Bin 268 Lira Duyuruldu! İşte Kesinleşen Memur Ve Emekli Maaşları! 4 Temmuz'u Beklemeyin! Memur Maaşı 9 Bin 268 Lira Duyuruldu!


Özel hayatı ile sık sık sosyal medyada gündem paylaşımlar yapan Urso bu kez sekiz kadınla aynı anda evlendiği görselleri paylaştı.

Çıplak ve seksi paylaşımlar ile ünlenen Urso, çok eşli ilişkisinde eşleriyle arasında kavga yaşanmadığını söylerken tartışma çıkmamasının sırrını ise “Hepsiyle aynı mesafedeyim” diyerek açıkladı.

Çıplak paylaşımlarıyla şöhret olan Arthur O Urso 9 kadınla aynı anda... Yaptığı pes dedirtti!

Bu arada eşlerinden birinin kıskançlık krizlerine girmesi ve diğer kadınlarla aralarında büyük sorunlar çıkması üzerine Urso daha önce bir eşinden boşanması ile gündem yaratmıştı.

Arthur O Urso Brazilian have 9 Wife he worried for Can't Fulfill to spend time with all makes Sex Schedule

Urso'nun yeni gündem sözleri ise “Onları mutlu etmek istiyorum. İlişkilerin dinamiklerini hala öğrenmeye çalışıyorum. Elimden gelenin en iyisini yaptığımı söylemek isterim. Her zaman en iyisini hak ediyorlar. Bu yüzden hepsine aynı derecede iyi olmak zorundayım. Aralarında tartışma çıkmıyor” oldu.

9 kadınla aynı anda evlenmişti! Arthur O Urso isyan etti: Cinsel ilişki programı yapacağım videosunu izle | Takvim TV

Eşlerine aynı hediyeleri aldığını söyleyen Urso, kadınlar arasında kıskançlık olmaması için aynı hediyeni farklı renklerini aldığını sözlerine ekledi.

ARTHUR O URSO Haberleri - ARTHUR O URSO Son Dakika Haberleri

Brezilyalı model Arthur O Urso, 9 kadınla birden evlendi! Daha önce karısıyla eş değiştirme partisine katılmıştı