Aykut Erdoğdu’nun eski eşinden Özge Erdoğdu'dan bir paylaşım daha geldi ki üstelik bu defa Tuba Torun ile olan konuşmasını yayınladı...

CHP'li Aykut Erdoğdu'nun eski eşi ve paylaşımı tartışma konusu olurken yeni bir paylaşım daha geldi.

Bu kez Tuba Torun'la yaptığı konuşmayı yayınlayan  Özge Erdoğdu bu paylaşımını da yine aynı şekilde farklı ve bot hesapları andıran hesaptan yapması dikkat çekti.

Tuba Torun ile Özge Erdoğdu arasında geçtiği iddia edilen ses kaydında, Tuba Torun'un "Dolarla milletvekili oluyorlar, ben burada sabahtan akşama kadar kadın hakları diye yırtınıyorum" sözleri dikkatleri çekerken, hangi zaman dilimi olduğu, olayın nereden çıktığı, konunun nasıl geliştiği, kimler için söylendiği soruları ortada kaldı.

İlk videoda Erdoğdu'nun yeni evlendiği Tuba Torun hakkında olay yaratan sözler sarf ettiği görülürken, yapılanın bir kadın kıskançlığı yada hesaplaşması olarak değerlendirildiği Özge Erdoğdu'nun ifşası, "neden 3 ay beklendi?", "evlenmeleri sebebi ile ise neden 10 gün beklendi" yada "neden bambaşka bir hesap kullanılarak yapıldı?", "videoyu çeken 3.kişi kim?" gibi soruları aranmaya devam ediliyordu ki, başa bir ses kaydı daha servis edildi.

Seslerin Tuba Torun'a ve Özge Erdoğdu'ya ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında; Tuba Torun'un ağlayarak, "Dolarla milletvekili oluyorlar, ben burada sabahtan akşama kadar kadın hakları diye yırtınıyorum. Birine inandım tamam mı ve inandığım için de evet kendimi ortaya koydum. Ve şu anda da istifa edeceğim" sözleriyer alıyor.

Servis edilen kaydın devamında ise karşı taraftaki Özge Erdoğdu'nun "Tuba bir sakin ol hayır" demesi dikkat çekerken Torun'un ise yeniden "Ben buranın adaletsiz bir dünya olduğunu biliyordum ama bu kadar adaletsiz olduğunu bilmiyordum Özge. Çünkü benim bakılması gereken bir annem var" dediği duyuluyor.

Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı! Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı!

"Özge" adlı hesaptan yapılan paylaşıma "'Dolarla vekil oluyorlar, ben kadın hakları diye yırtınıyorum. Olamıyorum' demiştin hatırlıyor musun Tuba Torun. Neyse ki artık partidesin, Aykut Erdoğdu'yu aldın sırada vekillik var." notu düşülürken, sosyal medya da yine hareketlendi.

1