Küçükçekmece'de çocuğa taciz iddiası mahalleyi ayağa kaldırırken şüpheli linç edilmek istendi...

Küçükçekmece’de, 14 yaşındaki kız çocuğunun iş yerinde taciz edildiği iddiası sonrası mahallelinin halkı iş yerinin önünde toplanıp linç etmek istediği şahsı polis ekipleri gözaltına alarak zırhlı araçla emniyete götürdü.

"Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim! "Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim!

Olay, dün akşam saatlerinde Küçükçekmece Cennet Mahallesi Hürriyet Caddesi’nde yaşandı ve iddiaya göre, 14 yaşlarındaki bir kız çocuğu, kozmetik ürünleri satan bir dükkana girdi. Bu esnada M.A. isimli bir şahsın çocuğu taciz ettiği iddiası ise ortalığı karıştırdı.

Olayın duyurulmasının ardından esnaf ile mahalle sakinleri dükkana girip şahsı linç etmek istediler ancak olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Çevrede güvenliği sağlayan polis ekipleri, vatandaşları sakinleştirmek için uzun süre uğraştı ve sonrasında gözaltına alınan şüpheli şahıs, olay yerine sevk edilen zırhlı araçla emniyete götürüldü.

Şüpheli şahsın emniyetteki işlemleri sürerken, uyruğu merak edilen şahsın "yabancı uyruklu" ve Afgan olduğu iddiası geldi.