Sosyal medya Sedat Peker'in eşi Özge Yılmaz'ın paylaşımına kilitlenirken günün merak edileni de Özge Peker'in kiim olduğu ve sosyal medya adresi oldu.

Fenilketonüri (PKU) Nedir? Ne Yemeli Ne Yememeli? Diyetisyen Naz Bilge Su Yazdı Fenilketonüri (PKU) Nedir? Ne Yemeli Ne Yememeli? Diyetisyen Naz Bilge Su Yazdı

Hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'e yakın isim Emre Olur'un tutuklanması üzerine, Peker'in yasaklandığı ve artık konuşamayacağı bilgisi yayılmıştı ki, Özge Peker yaşanacaklara ses verdi.

Sedat Peker'le 2008'de evlendiği bilinen ve Serdar Han Peker, Boğaçhan Talha Peker, Filiz Lina Peker, Celal Han Peker adında 4 çocuk annesi olan Özge Peker günün aranan ismi oldu.

Sedat Peker'in eşi Özge Peker'den 'sabırlı olun' paylaşımı

Hakkında fazla bilgi bulunmayan Özge Peker ile ilgili akıllara ilk gelen ise o meşhur hikaye oldu. Şöyle ki;

Birgün Sedat Peker Silivri'de hapis yattığı dönemde aşırı kar yağışı sonras yollar kapanmış ve avukatları dahi cezaevine ziyarete gidememiştir. Gardiyanlar ise bekleyen Peker'e "Boşuna hazırlanma bugün kimse gelemez yollar kardan kapalı" demişlerdir.

Sedat Peker'in Özel Hayatıyla İlgili Bilinmeyenler!

Ancak Peker "görüşe çıkacağını" ifade etmiş ve 10 dakika sonra eşi Özge Peker, Sedat Peker'i görmeye gelmiştir. Peker'e "Özge Peker'in geleceğinden nasıl bu kadar emin olduğu" sorusu yöneltilince Peker'den gelen yanıt ise şöyle olmuştur;

"Cezaevi için özgür insanlar orası cehennem diyorlar ya eşim 10 senedir her gün bu cehenneme geliyor. Ancak ben şundan bile eminim ki bırakın cezaevini ben gerçek cehenneme bir gün gidersem eşimin sorgusuz olarak her ne pahasına olursa olsun oraya bile geleceğini biliyorum."

Sedat ve Özge Peker'in düğününe ünlü akını

İşte birlikteliklerinin yarısı demirparmaklıklar arasında geçen ve bir çok çifti yıpratacak hayata rağmen birbirlerine daha çok bağlanan çift olarak imrenilen Sedat Peker ve Özge Peker çifti yaptıkları son paylaşım ile günün de konusu oldu.

Yaşananların ardından Birleşik Arap Emirlikleri'nde dijital tecrit uygulanan organize suç örgütü lideri Sedat Peker sessizliğe bürünürken Peker'in eşi Özge Peker, Instagram'dan dikkat çeken şu paylaşımı yaptı;

"Sabırlı olun, iyi şeyler bir anda olmuyor. Beklediğine deyeceğini zaman size ansızın gösterecektir"