Ayçiçek Yağı fiyatları ülkemizde gündem olmaya devam ediyor. Yüksek fiyatlar sonrasında vatandaşlar başka alternatifler arıyor. 52 TL ve 58.30 TL'ye 5 LT Ayçiçek Yağı alabilirsiniz.

Ayçiçek Yağı haberleri akmaya devam ediyor. Akıl almıyor! Bu fiyatlar hayal değil gerçek! 58.30 TL’ye 5 LT Ayçiçek Yağı peynir ekmek gibi gidiyor! Ülkemizde 2 hafta öncesine kadar Ayçiçek Yağı kıtlığı yaşanmıştı. Vatandaşlar almak için marketlerde birbirleriniz ezdiler. Rusya'dan gelen gemilerin Türkiye'ye ulaşması sonrasında fiyatlarda biraz düşüş meydana geldi. Bu anlamda tüm marketler kampanya uygulamaya başladı. Ancak Ayçiçek Yağı fiyatları yime de oldukça yüksek durumda. 5 LT Ayçieçk Yağı ortalama 200 TL'ye satılıyor. 

58.30 TL’ye 5 LT Ayçiçek Yağı 

Ülkemizde yaşanan Ayçiöek Yağı kıtlığı sonrasında yurt dışında satış yapan markalar Türkiye pazarına girme peşinde koşuyor. Türkiye'de Ayçiçek Yağları zira peynir ekmek gibi gidiyor. Dünyanın online olarak satış yapan en büyük sitesi olan Ali Express'te Ayçiçek Yağı fiyatlarında damping yapılmış durumda. Haberimizde yer alan fotoğraflar ve bilgiler fiyatların oldukça uygun olduğunu belgeliyor. 

Oleina markalı 5 LT ayçiçek yağı şuan Aliexpress'te satışta. Fiyatı ise 58.30 TL olarak görülüyor. Bu ülkemiz ile karşılaştırdığımızda oldukça uygun bir fiyat olarak öne çıkıyor. 

TEB Ocak 2023 Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! Emekli Maaşı Alanlara Yüksek Promosyon Fırsatı! TEB Ocak 2023 Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! Emekli Maaşı Alanlara Yüksek Promosyon Fırsatı!

Bunge Pro 5 LT Ayçiçek Yağı 52 TL'ye Satılıyor 

Bunge Pro markalı 5 LT ayçiçek yağı yine Aliexpress'te 52 TL ile dikkat çekiyor. Özel olarak okurlarımız için yaptığımız incelemelerde bu markalar için kötü yorumlar bulunmuyor. Bu ürünleri ÇİN'den kargo yoluyla getirebilirsiniz. Kargo süresi ise 2 hafta ile bir ay arasında sürmektedir. Ülkemizde ortaya çıkan yüksek fiyatlar sonrasında 2 ayda da beklenir diyebilirsiniz.