Mart ayının başından bu yana benzin ve motorin fiyatlarına gelen peş peşe zamların ardından Şimdi de LPG’ye büyük zam geliyor. Benzin ve motorine dün gece yapılması beklenen 2.25 liralık zam geri çekilmişti. Ancak sektör kaynaklarının verdiği bilgiye göre bu gece hep göz 46 kuruş zam gelecek.

Benzin ve motorine dün gece 2.25 liralık zam yapılmış ve ardından geri çekilmişti. Benzin ve motorinde indirim beklenirken sektör kaynakları LPG’ye bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere tam geleceğini duyurdu.

Mart ayının başından beri 2 kez zam geldi

LPG fiyatları Mart ayının başından bu yana peş peşe 33 kuruş ve 65 kuruş olmak üzere iki defa davranmıştı. LPG yeni zam bu akşam itibarıyla gelecek ve gece yarısından itibaren de geçerli olacak. Sektör kaynaklarının verdiği bilgiye göre LPG fiyatları 46 kuruş artacak. Ayrıca bu zammın pompa satış fiyatlarına da hemen yansıması bekleniyor.

İstanbul'da LPG fiyatı ne kadar olacak?

Bu akşam gelecek olan zam sonrasında LPG’nin İstanbul'da fiyatı 11.20 TL'ye yükselecek. Zam öncesinde şu anki LPG satış fiyatı 1474 TL LPG fiyatları Ankara'da ise 11.18 TL'ye yükselirken İzmir'de 11 TL'ye çıkacak.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Ayrıca sektör kaynakları dün gece yarısı yapılan ve geri çekilen adam sonrasında motorin ve benzin fiyatlarında bu gece yarısı da indirim beklediklerini duyurdu. Ancak benzin ve motorin fiyatlarında ne kadar indirim yapılacağı şu an için açıklanmadı.