Rusya Ukrayna işgal etmeye başladıktan sonra korkutan haberlerde gelmeye devam ediyor. Ukraynalıların çaresizliği dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Ukraynalılar sokak ortasında topluca dua etmeye başladı.

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

Moskova ve Kiev arasında yaşanan çatışmalar dünyada tedirginlikle Takip ediliyor. Peş peşe gelen çatışma haberleri sonrasında dehşete düşüren görüntüler de dünya basınına yansımaya başladı. Ukraynalılar, saldırı haberini aldıktan sonra sokak ortasında topluca dua etmeye başladı.

Görüntüler dünyayı ayağa kaldırdı

Rusya’nın saldırısı altında bulunan Harkiv kentinden gelen görüntüler dünyayı ayağa kaldırdı. CNN International, Bombardıman altında olan Harkiv kentinde sokakta toplanıp dua eden bir grup Ukrayna'nın görüntülerini paylaştı. Birçok Medya kuruluşu da bu görüntüleri servis ederken sosyal medyada peş peşe Rusya'ya tepkiler gelmeye başladı.

Ne olmuştu?

Rusya Devlet Başkanı Vilademir Putin, dünyadan gelen tüm uzlaşma çağrılarına rağmen geri adım atmadı. Sabahın ilk ışıklarında Rus ordusu Ukrayna’yı işgal etmeye başladı. Şu anda Ukrayna’da başkent Kiev’de dahil bir çok kentte bombalar patlıyor. Dünya, bölgeden gelen çatışma haberleri nedeniyle bir hayli tedirgin. Ancak Putin’in de geri adım atmaya niyeti yok.