Son dakika olarak bankalar yeni kampanyalarını duyurdu. Başvuru yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile 50.000 TL'ye kadar hemen onay alabilecekler. Bankaların yaptıkları bu duyuru sonrasında kredi kampanyaları başladı. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, banka kredi sicili iyi ise hemen bankaya gitmeden bile kredi kullanacak. Özellikle koronavirüs sonrasında normalleşmeye döndükten sonra bankalar müşterilerine ertelemeli olarak kredi imkanları sunmaktadırlar. Sizlerde para ihtiyacınız varsa ihtiyaç kredisi kullanmak için bazı bankaların kampanyalarına katılabilirsiniz. Sizlere şimdi bu bankaların hangileri olduğunu ve hangi şartlarda kredi verildiğinden bahsedeceğiz.

İhtiyaç kredisi, acil para ihtiyacımız olduğunda en çok destek alacağımız bir kampanyadır. Her bankanın kendine özel kredi kampanyası ve kredi politikası vardır. Bazı bankalar gelir belgesi olmadan kredi verirken, bazı bankalardan anında sadece kimlikle kredi kullanabiliyorsunuz. Bugün size vereceğimiz bankalardan en az 5.000 TL en fazla 50.000 TL anında kredi alabileceksiniz. Eğer banka şartlarına uygunsanız ve kredi skorunuz düşük değilse kredi onayı alabilir ve hemen istediğiniz limitlerdeki krediyi 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. İşte bankalar…

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu (50.000 TL Anında)

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda anında 50.000 TL’ye kadar değerlendirmeye girebilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler bu kredileri üstelik online olarak alabilmektedirler. Bu bankada bir hesabınız varsa, internet bankacılığı şifresi alabilir ve bu şifre ile anında kredi başvurusu yapmak için Akbank Direkt uygulamasına girebilirsiniz. Akbank direkt uygulamasına girdiğinizde Direkt kredi başvurusu seçeneğini göreceksiniz. Buraya girip, sizden istenilen bilgileri yazdıktan sonra başvuru yapabilir ve başvuru sonucunu aynı ekranda öğrenebilirsiniz. Kredi onay olursa onaylanan limit siz istediğiniz taktirde hesabınıza yatacaktır. Akbank 50.000 TL krediyi 36 ay vadeye kadar ve ödemenizi 3 ay erteleyerek sizlere verecektir.

bu-kampanyalara-dikkat-bugun-basvuru-yapanlar-en-az-5000-en-fazla-50000-tl-alacak-kampanyalar-ba1

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu (5.000 TL ve 50.000 TL Kredi)

ING 5.000 TL kredi isteyenlere mini kredi, 5.000 TL üzerinde kredi isteyenlere ise ihtiyaç kredisi adında bir kampanya yapmaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1200 ve üzerinde olması durumunda ve bankalarda bir sıkıntınız yoksa bankanın resmi internet sitesi olan www.ing.com.tr adresine girerek, buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. ING başvuru formunu doldurduktan sonra aynı sayfada kredi sonucunuzu size söyleyeceklerdir. Bu kredi onayı alınırsa en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda ayrıca kredi skorunuza göre faiz oranı da uygulanacaktır.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Online ve SMS ile Başvuru)

Bu bankadan ihtiyaç kredisi alacak olan müşteriler, Online veya SMS ile istedikleri zaman kredi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen onay alacaklardır. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Bireysel TC Kimlik ve Aylık gelirinizi aralarda boşluk bırakarak yazıp 4411’e gönderiniz. (Bireysel 12345678992 3000) Başvuru sonrasında banka hemen size cevap verecek ve onay almanız durumunda evraklarınız ile kredinizi banka şubesinden kullanabileceksiniz. Bu bankada bir hesabınız varsa online internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.