Gecenin Ucunda dizisinin Macide'si Neslihan Atagül sosyal medyanın diline düştü!

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün ççiçek kokusu paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu. Kendisi gibi oyuncu olan kocası Kadir Doğulu'nun uzun konuşmaları sosyal medyada alay konusu oluyordu.

Şu sıralar kocası Kadir Doğulu ile beraber Star Tv'de yayınlanan Gecenin Ucunda dizisinde rol alan Neslihan Atagül sosyal medyanın diline düştü. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç konusuna rağmen reytinglerde hayal kırıklığı yaratan Gecenin Ucunda dizisinin Macide'si Neslihan Atagül'de kocası Kadir Doğulu gibi sosyal medyada alay konusu oldu.

Kadir Doğulu'nun uzun dervişlik maneviyat konuşmaları sosyal medyada sık sık dalga konusu oluyordu. Bu sefer ise eşi Neslihan Atagül'ün paylaşımı sosyal medyanın diline düştü.

Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu! Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu!

640xauto-35

Neslihan Atagül, uzun bohem beyaz elbisesiyle kaldırımda oturduğu ve bir çiçeği kokladığı ve uyuduğu fotoğraflarını sosyal medyadan "Siz hiç çiçek kokusundan büyülenip uykuya daldınız mı?" notu ile paylaştı. Bu paylaşıma sosyal medyadan yorum üzerine yorum geldi.

Kullanıcılar Twitter'da bu kareleri Atagül'ün noyuyla paylaşıp "Yok artık abartsaydın" "Benim oyunculuk seviyem" "Bu da kocası gibi kafa açmaya başladı" gibi yorumlarla ti'ye aldı.