Bu kişilere faizsiz şartsız kredi veriliyor! Halkbank en az 200.000 TL’yi tek kalemde onaylıyor, 7/24 başvuru açık. Acil nakit paraya ihtiyacı olan, kendi işini kurmak için sermaye arayan milyonlarca kişiye müjdeli haber geldi. Halkbank tek kalemde 200.000 TL kredi imkanı sağlıyor. Üstelik de faizsiz kredi veriliyor. Yani yapmanız gereken tek şey ihtiyaçlarınızı belirlemekle istediğiniz tutar için başvuru yapmak. Halk Bankası faizsiz kredi kampanyasında başvurular 7/24 Online olarak yapılabiliyor. Bugüne kadar sağladığı kredilerle birçok vatandaşın ihtiyacına çözüm olan Halkbank, bu yeni kampanyası ile de birçok kişinin derdine derman olacak gibi görünüyor. Halkbank faizsiz kredi kampanyasına ilişkin tüm detaylar haberimizde…

Türkiye'nin bankacılık sektöründe en köklü bankaları arasında yer alan kamu Bankası Halkbank vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok avantajlı kredi seçeneği sunan Aynı zamanda da uygun ödeme koşulları ile vatandaşlara iş kurmak için destek de sağlayan Halkbank yeni bir kredi duyurusu daha yaptı. Nakit paraya ihtiyacı olan, Borcunu ödemek isteyen, yeni bir konut ya da taşıt almak isteyen, yeni iş kurmak isteyen herkes Halkbank'ın yeni kredi kampanyası sayesinde rahat bir nefes alacak. Halkbank faizsiz kredi kampanyası sayesinde 200.000 TL'den fazla Nakit paraya Anında onay alabilirsiniz. Üstelik de başvuru işlemleri için şubeye gitmenize gerek yok tek yapmanız gereken şey online başvuru kanallarını kullanmak. Halkbank faizsiz kredi kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

bu-kisilere-faizsiz-sartsiz-kredi-veriliyor-halkbank-en-az-200000-tlyi-tek-kalemde-onayliyor-724-1

YENİ İŞ KURMAK İSTEYEN KADINLARA DESTEK

Halkbank, sıfır faizli kredi kampanyasında kadınlara önemli bir yer ayırıyor. Halkbank ve KOSGEB iş birliği ile verilen bu kredi desteğinde 30 yaşını doldurmamış olan kadın girişimciler öne alınıyor. Krediden faydalanmak isteyen kadınların KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi almaları gerekiyor. Eğitimin tamamlanması sonrasında yapılan başvurularda verilen destek 225.000 tl ye kadar yükselebiliyor. 1 yıllık ustalık belgesine sahip olan kadın girişimciler hemen Halkbank ve KOSGEB iş birliği ile verilen sıfır faizli kredi kampanyasına başvuru yapabilir. KOSGEB tarafından projesi onay alan kadınlara anında Girişimcilik desteği veriliyor.

bu-kisilere-faizsiz-sartsiz-kredi-veriliyor-halkbank-en-az-200000-tlyi-tek-kalemde-onayliyor-724-2

HALKBANK VE KOSGEB DESTEKLERİ

Halkbank ve KOSGEB iş birliği ile verilen faizsiz kredi kampanyasında sadece kadın girişimciler desteklenmiyor. Aynı zamanda unutulmaya yüz tutmuş mesleklere giriş yapmak ve bu yönde iş kurmak isteyenlere de önemli ölçüde destek sağlanıyor. Halkbank'ın faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak için esnaf vergi muafiyeti Belgesi almak gerekiyor. Evde okuma işleri, bakır işletmeciliği, çini işleri, keçecilik, bastonculuk ve oyacılık gibi şu anda kaybolmaya yüz tutan meslekler den birine Giriş yaparak siz de kendi işinizi kurabilir aynı zamanda da KOSGEB desteği ile sermaye koymadan işyerinizi açabilirsiniz.

Genç girişimcilerde KOSGEB ve Halkbank iş birliği ile sağlanan faizsiz kredi imkanından faydalanabiliyor. Genç girişimciler için belirlenen tutar 100.000 TL. 30 yaşını doldurmayan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olan, son bir yıl içinde kendi adına işletmek olduğunu belgeleyen tüm gençler sıfır faizli kredi alabilecek.