Bu kredi bir başka! Her ay ödeme zorunluluğu yok, 20.000 TL düşük faizle alın, istediğiniz zaman taksitlerini ödeyin

Bu kredi bir başka! Her ay ödeme zorunluluğu yok, 20.000 TL düşük faizle alın, istediğiniz zaman taksit ödeyin! Ziraat Bankası'ndan daha önce görülmemiş kredi fırsatı…

Ekonomi 03.08.2021 - 21:00 03.08.2021 - 21:00 Volkan Arık

Bu kredi bir başka! Her ay ödeme zorunluluğu yok, 20.000 TL düşük faizle alın, istediğiniz zaman taksit ödeyin. Ekonomik alanda zorlanan vatandaşların hayatını kolaylaştıracak Kredi fırsatı Ziraat Bankası'ndan geldi. Daha önce benzeri yapılmamış bir kampanyaya imza atan Ziraat Bankası, her ay ödeme zorunluluğu olmayan yeni Kredi paketi ne duyurdu.

Türkiye'nin en eski bankalarından olan Ziraat Bankası kamu bankası olmaya yakışır bir kampanya ile daha müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yeni kredi ürününü duyuran Ziraat Bankası, her ay ödeme zorunluluğu olmayan 20.000 TL düşük faizli kredi verecek. Tüketici kredisi paketi ile birlikte ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşları rahatlatmaya hazırlanan Ziraat Bankası, Kredi taksitlerini İstediğiniz zaman ödeyebileceğiniz acil nakit parayı anında hesabınıza yatırıyor. Ziraat Bankası'nın benzersiz kampanyası duyulur duyulmaz talep patlaması yaşandı. Hala birçok kişide kampanyanın detaylarını öğrenmek için arama motorunda araştırma yapmaya devam ediyor. Peki Ziraat Bankası tüketici kredisi başvuru şartları neler? Ziraat Bankası tüketici kredisi başvuruları nereye yapılır?

bu-kredi-bir-baska-her-ay-odeme-zorunlulugu-yok-20000-tl-dusuk-faizle-alin-istediginiz-zaman-tak-1

ZİRAAT BANKASI'NDAN YENİ KREDİ KAMPANYASI

Koronavirüs salgını özellikle dar gelirli vatandaşları ekonomik anlamda ciddi şekilde etkiledi. Neredeyse 2 yıla yakın süredir devam eden saldırı sırasında borçlanmalar giderek artıyor. Ziraat Bankası da vatandaşları darboğazdan kurtarmak için yeni bir kredi kampanyasına imza atmaya hazırlanıyor. Sabah saatlerinde bankadan yapılan duyuruya göre yüzde 1,63 düşük faiz oranı ile 36 ay vade seçenekli yeni Kredi kampanyasına başvurular açıldı. Herhangi bir teminat göstermeden hemen 20.000 TL nakit onayı alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nın yeni Kredi kampanyasında geri ödemeler kişiye göre değişiyor.

bu-kredi-bir-baska-her-ay-odeme-zorunlulugu-yok-20000-tl-dusuk-faizle-alin-istediginiz-zaman-tak-2

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvuruları şu anda açılmış durumda. Özellikle kolay kredi almak isteyenler online bankacılık üzerinden ya da internet şubesi üzerinden Ziraat Bankası'nın yeni kredisine başvuru yapabilir. Banka şubelerine gidip sıra beklemek istemeyenler için ATM üzerinden de başvurular açıldı. Hızlı bir şekilde Ziraat Bankası'nın yeni Kredi paketine başvuru işlemlerini tamamlayabilir aynı gün içerisinde sonuç alabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde hızlı bankacılık işlemleri ile dikkat çeken Ziraat Bankası, 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor. Kamu bankasının ihtiyaç kredisi kapsamında daha fazla tutardı Kredi çekmek de mümkün. Ancak bunun için gelir belgesi ve kefil İbraz etmek şart.

bu-kredi-bir-baska-her-ay-odeme-zorunlulugu-yok-20000-tl-dusuk-faizle-alin-istediginiz-zaman-tak-4

AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR?

Ziraat Bankası tarafından sunulan düşük faizli kredi kampanyasında 36 aya Varan vade seçenekleri ile kredi çekmek mümkün. 20.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz Ziraat Bankası, aylık eşit taksitli olarak krediyi ödemenize imkan sağlıyor. Ayrıca isterseniz kendi tercihinize göre her ay ödeme yapmak yerine 3 ayda bir de ödemeyi imkanlarından faydalanabilirsiniz. En uygun geri ödeme seçenekleri ile sağlanan Ziraat kredi desteğinden faydalanan vatandaşlar daha sonrasında ödeme şeklini değiştirme şansına da sahip oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@