0.89 faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? 0.89 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi nasıl alınır? 0.89 faizle kredi başvurusu yapacağınız bankaların kredi şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda 0.89 faizle kredi almanız için hangi bankalardan işlem yapabilirsiniz, bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde ihtiyaç kredilerinde, son aylarda yapılan kampanyalarda düşük faizlerle kredi kullanmanız mümkün hale gelmiştir. Her bankada olmasa da bazı özel ve kamu bankalarında ihtiyaç kredilerinde faiz oranları oldukça düşük olarak verilmektedir. Sizde eğer bir ihtiyacınız için bankalardan ihtiyaç kredisi alacaksanız, bankanın şartlarına uygun olmanız durumunda hemen 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabileceksiniz.

Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler 0.89 faiz oranları ile istedikleri limitlere kadar kredi alabilirler. Banka şartları ise kişinin kredi notu ve kredi sicilidir. Gelir belgenizde de önemli olan, kredi notunuz 1200 ve üzerinde olması durumunda banka kredinizi onaylayacaktır. Şimdi sizlere şartlara uygun olmanız durumunda hangi bankadan kolay kredi alabilirsiniz, bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

TEB 0.89 Faizle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Özel bankalar arasında yer alan TEB, ihtiyaç kredilerinde 60 ay vadeye kadar 50.000 TL limitle kredi imkanı vermektedir. Sizde TEB üzerinden 0.89 faizlerle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, kredinizin onayını aldıktan sonra banka şubesinden veya internet bankacılığı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. TEB banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgenizi götürürseniz bu faiz oranları ile ihtiyacınıza göre kredi kullanabilirsiniz. TEB üzerinden 0.89 faizle ihtiyaç kredisi almak istediğiniz zaman ayrıca kredi notunuzun da yüksek olması gerekiyor. Banka kullanılan kredilerde 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı da sunacaktır.

ING 0.89 Faizle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler %0.89 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Sizlerde bankalardan kullanacağınız kredilerde bu faiz oranı ile işlem yapmak istiyorsanız kredi notunuzun 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka daha düşük skoru olan müşterilere, daha yüksek faiz oranları ile işlem yapmaktadır. Kredi başvurusu için banka şubesi haricinde, bankanın internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka hemen size kredi sonucunu verecektir. Onaylanan krediyi internet bankacılığından da kullanmanız mümkündür.

bu-krediler-baska-089-faizle-devletin-destegiyle-verilecek-ihtiyac-kredileri-60-ay-olarak-duyuru

Vakıfbank 0.89 Faizle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank üzerinden de 0.89 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Bankaya kimlik ve evraklarınız ile gittikten sonra değerlendirmeye alınacak ve 60 ay vadeye kadar size bir kredi teklifi verilecektir. Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız, maaşınızın 22 katına kadar, almıyorsanız da maaşınızın 15 katına kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Banka onay verdiği kredilerde müşterilerine 100.000 TL’ye kadar limitle işlem yapacaktır. Sizde bu şekilde hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Banka 3 ay erteleme yaptırarak sizlere kredi ödemesi için avantaj da sağlayacaktır.