Ramazan ayına sayılı günler kala marketlerde hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. A101, ŞOK, BİM ve Migros vatandaşlara 500 ve 750 TL arasında hediye çekleri veriyor. Ayçiçek Yağı, un, şeker hepsini alabilirsiniz.

Herkesin yakından takip ettiği gibi temel ihtiyaç maddelerine oldukça zam gelmişti. Bu anlamda vatandaşlar en ucuz marketleri araştırmaya başladı.  Herkes en ucun nerede sorusunun yanıtını merak ediyor. Ayçiçek yağı ve un gibi esas besinler amacıyla yayılan en cazip fiyat seçeneklerini hazırladık. Online alış veriş marketlerindeki güncel fiyatların detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca A101, ŞOK, BİM ve Migros vatandaşlara yüzlerce lira değerinde hediye çekleri de veriyor. Bu hediye çeklerini almanız için ihtiyaç sahibi olmanız önemli bir elzem olarak görülmektedir. 

A101 Ramazan Kolisi 750 TL hediye çeki!

Türkiye’nin en ucuz zincir marketi olarak tanınan A101’de şimdilik 2022 senesinin Ramazan kolisi oluşturulmadı. Geçen sene bu ürünler satılmıştı. 

5 Litre Ayçiçek Yağı, 1000 Gram Çay, 50 Gram Türk Kahvesi, 200 Gram Hazır Çorba, 1000 gram Domates Salçası, 3,5 Kilogram Pirinç, 2 Kilogram Mercimek, 2 Kilogram Pilavlık Bulgur, 175 Gram Puding, A101 Ramazan kolisi 2022’de 130 lira 90 kuruşluk etiket fiyatıyla satışa çıkacak. 

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

A101 alışveriş kodu programı yardımıyla müşterilerinin sevdiklerine ya da gereksinim sahiplerine armağan alış veriş çeki verebileceğini de duyurdu.

BİM Ramazan Kolisi 750 TL hediye çeki!

BİM’de, A101’e benzer şekilde makul etiket fiyatlarıyla biliniyor. Türkiye’nin dört bir yanısıra şubesi tespit edilen BİM, Ramazan Ayı’na özel kolisini şimdilik paylaşmadı. 

1,5 Kilogram Küp Şeker, 750Gram Fındık Kreması, 2 Litre Ayçiçek Yağı, 1,5 Kilogram Un, 900 Gram Domates Salçası, 600 Gram Çay, 850 Gram Tuz, 500 Gram Çilek Reçeli, 550 Gram Hazır Çorba, Makarna, 2 Kilogram Kuru Fasulye, BİM’in geçen sene satışa çıkardığı Ramazan kolisinin fiyatı 75 lira olarak belirlenmişti. 

BİM alışveriş kodu programı yardımıyla müşterilerinin sevdiklerine ya da gereksinim sahiplerine armağan alış veriş çeki verebileceğini de duyurdu.

Migros Ramazan Kolisi 750 TL hediye çeki!

Migros başka marketlere kıyasla değişik bir içerik sunuyor. Migros her bütçeye makul değişik fiyatlarda Ramazan kolileri oluşturuyor. Koliler arasındaki fiyat farkını mamüllerin adet miktarı belirliyor. Migros Ramazan kolisi 2021’de en makul fiyatıyla şu şekilde tanıtıldı:

1 Litre Fanta, 1 Kilogram Pirinç, 850 Gram Tuz, 700 Gram Hazır Çorba, 700 Gram Domates Salçası, 2 Kilogram Un, Makarna, 50 Gram Tavuk Bulyon, 1,5 Kilogram Pilavlık Bulgur, 1 lilo Çay, Migros’un geçen sene meydaan getirdiği en makul fiyatlı Ramazan kolisinin fiyatı 70 liraydı.

Migros alışveriş kodu programı yardımıyla müşterilerinin sevdiklerine ya da gereksinim sahiplerine armağan alış veriş çeki verebileceğini de duyurdu.

ŞOK Ramazan Kolisi 500 TL hediye çeki!

830 gram Bizim Domates Salça var
500 gram Deren Çay var
1 litre Evin Ayçiçek Yağı var
1 kilogram Piyale Un var
150 gram Piyale Puding var
80 gram Piyale Ezogelin Çorba var
500 gram Piyale Makarna var
1 kilogram Türk Toz Şeker var
400 gram Marmarabirlik Zeytin var
1 kilogram Anadolu Mutfağı Osmancık Pirinç var
1 kilogram Anadolu Mutfağı Mercimek var
1 kilogram Anadolu Mutfağı Pilavlık Bulgur var
750 gram Anadolu Mutfağı Tuz var

ŞOK alışveriş kodu programı yardımıyla müşterilerinin sevdiklerine ya da gereksinim sahiplerine armağan alış veriş çeki verebileceğini de duyurdu. Uygulama kapsamında ŞOK’tan belirli limitlerde alış veriş çeki satın alınabilecek ve bu çek gereksinim sahipleriyle paylaşılabilecek. 

Ayçiçek Yağı fiyatları kaç para oldu?

Yağ fiyatları rekor civarda yükselmeye devam ediyor. Hatta birtakım marketlerde hala stokta bulunmadığı vakitler da olabiliyor. Bu noktada vatandaşlar Trendyol, pinti ve aynısı çevrimiçi alış veriş mağazalarındaki yağ fiyatlarına ve stok hallerine bakarak satın almayı tercih ediyor. Rekor Ayçiçek yağı fiyatı çevrimiçi marketlerde 5 litre amacıyla 135 TL olarak yansıdı