Bu sabah netleşti! Kamu bankaları faizsiz kredi dönemini başlatıyor, acil paraya ihtiyacı olana 5000 TL verilecek

Kamu bankaları faizsiz kredi duyurusu bu sabah itibari ile yapıldı. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar başvurmaları halinde kamu bankalarından 5000 TL’yi anında alacak.

Ekonomi 15.09.2021 - 10:31 15.09.2021 - 10:31 Volkan Arık

Bu sabah netleşti! Kamu bankaları faizsiz kredi dönemini başlatıyor, acil paraya ihtiyacı olana 5000 TL verilecek. Özellikle koronavirüs salgını sürecinde ekonomik anlamda zorluk çeken milyonlarca vatandaş bankaların verdiği faiz ve düşük faizli kredi imkânlarını kullanmaya özen gösteriyor. Uzun zamandan beri faizsiz kredi bekleyen vatandaşlar için güzel haber kamu bankalarından geldi. Eylül Ayı’nın ilk faizsiz kredi kampanyasını yapan kamu bankaları 5000 TL üst limitli olan kredi fırsatını açıkladı. Bu sabah itibari ile yapılan açıklamada bankalar kredi fırsatı için kefil ya da şart aramıyor. Faizsiz kredi veren bankalar ve vade seçenekleri aradı haberimizde sizleri bekliyor…

Özellikle düşük miktarda kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için faizsiz kredi kampanyası kamu bankaları tarafından başlatıldı. Küçük çapta ihtiyacı olanların 5000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kamu bankaları faizsiz kredi fırsatını açıkladı. Üst limiti 5000 TL olan kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığı ile başvuru yapmaları gerekiyor. Faizsiz kredi veren bankalar aynı zamanda geri ödeme koşullarında da oldukça kolaylık sağlıyor. Üç ay ödeme erteleme ve 12 ay vade seçenekleri bulunan bankaların online başvuru kanalları üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapmak mümkün. Faizsiz kredi veren bankalar ve kredi özellikleri haberimizde sizleri bekliyor…

bu-sabah-netlesti-kamu-bankalari-faizsiz-kredi-donemini-baslatiyor-acil-paraya-ihtiyaci-olana-50-3

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ 5000 TL KREDİ KAMPANYASI

Ziraat bankası, bu sabah saatlerinde diğer kamu bankaları ile ortak olarak yaptığı duyuruda 5000 TL faizsiz kredi vereceğini açıkladı. Bankadan yapılan açıklamaya göre şubelerden ve online başvuru kanalları üzerinden bu kredi kampanyasına başvuru yapmak mümkün. Vatandaşların TC kimlik kartı ile ziraat Ziraat bankası, bu sabah saatlerinde diğer kamu bankaları ile ortak olarak yaptığı duyuruda 5000 TL faizsiz kredi vereceğini açıkladı. Bankadan yapılan açıklamaya göre şubelerden ve online başvuru kanalları üzerinden bu kredi kampanyasına başvuru yapmak mümkün. Vatandaşların TC kimlik kartı ile ziraat bankalısı şubelerine gitmesi yeterli. Üç ay ödeme ertelemeli ve 12 ay vadeli olarak verilen faizsiz 5000 TL kredi için kefil ya da şart istenmiyor. Herhangi bir evrak imzalamanızda gerekmediği için doğrudan banka şubeleri yerine online başvuru kanalları ve telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapmak mümkün.

bu-sabah-netlesti-kamu-bankalari-faizsiz-kredi-donemini-baslatiyor-acil-paraya-ihtiyaci-olana-50-2

VAKIFBANK 5000 TL FAİZSİZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Diğer bir kamu bankası olan Vakıfbank da aynı şekilde 5000 TL faizsiz kredi kampanyası ile vatandaşların cebini rahatlatmaya hazırlanıyor. Vakıfbank’ın bu kampanyasında iki ay ödeme erteleme imkanı verilirken bütün şubelerden başvuru yapmak mümkün oluyor. Tabii ki Vakıfbank’ın internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı gibi online bankacılık kanalları üzerinden de faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank 5000 TL faizsiz kredi kampanyasında 12 ay vade seçenekleri var. İki ay geri ödemesiz dönemi de değerlendirerek kısa süreliğine de olsa rahat bir nefes alma imkanı bulabilirsiniz.

bu-sabah-netlesti-kamu-bankalari-faizsiz-kredi-donemini-baslatiyor-acil-paraya-ihtiyaci-olana-50-1

AKBANK 5000 TL FAİZSİZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Son olarak en çok kullanılan kamu bankaları arasında yer alan Halkbank’ta 5000 TL faizsiz kredi kampanyasını diğer bankalarla birlikte bu sabah saatlerinde duyuruldu. Halkbank’ın faizsiz kredi kampanyasında altı ay geri ödemesiz dönem bulunuyor. Herhangi bir kefil ya da şart istenmeden verilen faizsiz kredi, 12 ay vadeli olarak sizlere sunuluyor. Halkbank kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen banka müşterisi ya da olmayan kişiler mobil bankacılık, Internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubeler üzerinden başvuru işlemlerini tamamlıyor.

Kamu bankaları faizsiz 5000 TL kredi kampanyasında vatandaşlara pandemi sürecinde rahat bir nefes aldırmayı hedefliyor. O yüzden de vatandaşları zorlayacak ek koşullar koymuyor. Bankaların kredi özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız resmi internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@