Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Yargı dizisinde avukat Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güzel oyuncu Pınar Deniz, dünyanın 1 numaralı güzellik markası L ‘Oreal Paris’in yeni güzellik elçisi seçildi.

28 yaşındaki güzel oyuncu Pınar Deniz, son zamanların yıldızı parlayan ünlü isimleri arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu Pınar Deniz, hem oyunculuğu ile hem de güzelliği ile oldukça beğeniliyor. Deniz, birçok projede yer alarak adından bahsettiriyor. Güzel oyuncu Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yargı dizisi ile oldukça adından bahsettirdi. Ünlü oyuncu Pınar Deniz, bu yılın en çok ses getirecek birlikteliğine imza attı. Dünyanın 1 numaralı güzellik markası L Oreal Paris’in yeni güzellik elçisi seçildi.

6 tam-2

Bu Yılın En Çok Ses Getirecek Birlikteliği!

Güzel oyuncu Pınar Deniz, son zamanların çok konuşulan ünlü isimleri arasında yer alıyor. Güzel oyuncu hem televizyon ekranlarında hem de dijital platformlarda yer alan projelerdeki performansı ile oldukça beğeniliyor. Deniz hem güzelliği ile hem de oyunculuğu ile adından bahsettiriyor. Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Yargı’da Ceylin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Pınar Deniz, başrolü paylaştığı rol arkadaşı başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile ilgili olarak da konuşmuştu.

LC Waikiki Skandalı İçin Açıklama Geldi! Portestolar İse Sürüyor! LC Waikiki Skandalı İçin Açıklama Geldi! Portestolar İse Sürüyor!

75. Cannes Film Festivali’nde herkesi kendine hayran bırakan Pınar Deniz, “İlk kez kırmızı halıda yürüdüm. Farklı bir deneyim yaşadım” açıklamasında bulundu. Deniz, rol arkadaşı savcı Ilgaz’ı canlandıran yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı fotoğraflara kalp emojisi koymasına dair olarak “Kaan benim en büyük destekçim… O katılsaydı, ben ‘Seni seviyorum’ bile yazardım. İnsanlığını seviyorum çünkü. Kaan benim için çok değerli.” İfadelerini kullanmıştı.

4_1280x720-21

Pınar Deniz L ‘Oreal Paris’in Yeni Güzellik Elçisi Oldu!

Dünya ‘nın 1 numaralı güzellik markası L ‘Oreal Paris’in yeni güzellik elçisi, televizyon ve sinema dünyasının yükselen yıldızı ünlü oyuncu Pınar Deniz oldu. Hem göz alıcı güzelliği hem de oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim Pınar Deniz, L ‘Oreal Paris’in markasının yüzü olarak bu yılın en çok ses getirecek birlikteliğine imza atarak gündeme bomba gibi düştü.

Yeni dönemin en çok ses getiren ünlü isimlerinden olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip güzel oyuncu Pınar Deniz, dünyanın öncü Tekno-Güzellik şirketi L ‘Oreal Grup’un en güçlü markalarından olan L ‘Oreal Paris ile yepyeni bir işbirliğine imza attı. L ‘Oreal Paris’in güzellik elçisi seçilen başarılı oyuncu Pınar Deniz, rol aldığı bütün projelerde kendinden emin kadın profillere hayat vererek kadınlara ilham kaynağı olmayı da başarıyor.