Netflix, döviz kuru ve maliyet ile bağlantılı şekilde abonelik ücretlerine zam uyguluyor. Fiyatlar o kadar çok arttı ki herkes şaşkınlık yaşadı. Aylık 200 TL'ye Netflix ücreti ödemek istemeyenler boykot kararı aldı. Netflix'in güncel abonelik fiyatları haberimizde.

Netflix boykot çağrısına ne yanıt verecek?  Abonelik fiyatları diğer dijital yayın şirketlerinden fazla. 200 TL'ye varan abonelik paketini duyanlar üyeliğini yenilemekten vazgeçiyor. İşte zamlı Netflix paketleri...
Film ve dizi tutkunlarının vazgeçilmezi olan Netflix, üyelik tarifelerini güncelledi. Bu değişiklik, Netflix'in dünya genelinde popülerliğini sürdürdüğü bir dönemde geldi. Özellikle Temel Plan paketinin fiyatı 63,99 TL'den önemli bir artış gösterdi.

İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi! İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi!

Netflix Aboneliklerine %50 Zam Geldi

Netflix'in milyonlarca takipçisi, bu fiyat artışıyla şaşkınlık yaşadı. Türkiye'de zaten popüler olan platform, ücretlerinde yaptığı bu değişiklikle gündem oldu. Kullanıcılar, özellikle en uygun paket olarak bilinen Temel Plan'ın fiyatındaki yüzde 50'lik artışa tepki gösterdi. Bu paket, yeni tarifeyle birlikte 99,99 TL'ye çıktı.

130 TL'den 199 TL'ye Yükseldi!

Fakat bu zam sadece Temel Plan için değil, diğer paketler için de geçerliydi. Örneğin, Standart Plan, iki farklı ekranda aynı anda izleme imkanı sunarken, ücreti 97,99 TL'den 149,99 TL'ye çıktı. Öte yandan, Netflix Türkiye'nin sunduğu en geniş paket olan Özel Plan, dört farklı ekranda eş zamanlı izleme imkanıyla birlikte fiyatı 130,99 TL'den 199,99 TL'ye yükseldi. Bu, platformun en kapsamlı ve geniş içerikli paketi olarak biliniyor.