Biraz evvel açıklama yapıldı. 20 yaşından büyük olan vatandaşlara 15.600 TL ödeme yapılıyor! Nisan başına kadar geçerli olacak. İşte haberimizin detayları en son haberler

15.600 TL para almak için detaylar bugün açıklandı. Bu anlamda ödeme alabilmek isteyenler amacıyla başlatılan bu kampanya da makul faiz oranları ile nakit kullanacak olan bireylerin TC vatandaşı olması ve 20 yaşından büyük olması parayı alması için kafi olacaktır. 15.600 TL Ödeme amacıyla müracaat olanağı gerçekleştiren özel bankalar kredi amacıyla hem banka şubelerine gitmeden hem de SMS atarak sizlere müracaat yapma olanağı sağlanmaktadır. Gelen son dakika haberleri akabinde 15.600 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar eğer istenen şartlara uygunluk sağlıyorlrsa bu paraları alabilecekler. Öncelikle banka tarafından istenen kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Bu şartlara makul olan kişiler, İNG Bank ve Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek sizlere süratli bir şekilde netice vermektedir. 

İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi! İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi!

İNG Bank'tan 15.600 TL hemen alınıyor

İNG Bank üzerinden müracaat gerçekleştirmek isteyenler, banka şubelerine gitmenize lüzum yok! Başvuru yaparak anında onay alın... Sonuçlar açıklanır açıklanmaz ise SMS ile bilgi alma şansına sahip olursunuz. SMS ile müracaat yaparak kredi onayı alacak olan kişiler cep telefonlarından mesaj atarak anında limitli olan kredilerini alabileceklerdir.  İNG Bank ayrıca 3 sene vadeye kadar verilebilecek bu kredilerde banka süratli bir şekilde İNG Bank cep telefonu programı üzerinden de kredi olanağı sağlıyor. İNG Bank mobil programına giriş yaparak anında kredi kullanabilir onaylanan tutarı kendi İNG Bank hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Akbank'tan 15.600 TL ödeme

Akbank'tan Nisan başına kadar 15.600 TL ödeme almanız oldukça muhtemeldir.  Akbank SMS ile müracaat almaktadır.  TC KİMLİK numaranızı 4425 numarasına mesaj olarak gönderirseniz, anında müracaatınızı yapmış olacak ve kredi sonucunuza göre onay alacaksınız. Akbank tüketici kredisi onay alan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertlemeli olarak 15.600 TL kredi kullanabilirler. Akbank ve Akbank ATM'si üzerinden de müracaatnuzu dilediğiniz vakit yapabilirsiniz.