Bugün açıklandı… Başvuru 3 gün içinde yapılacak, 50.000 TL ödeme olacak, Kimler alacak?

50.000 TL nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında Yapı Kredi Bankası 3 gün içerisinde vatandaşlara düşük faizli kredi ödemeleri vereceğini resmi internet sitesi üzerinden açıkladı.

Yapı Kredi Bankası üzerinden sizler de nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirerek Bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası müşterisi olan herkes işlemlerine internet üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir.

2023 mart ayı itibariyle ay sonuna kadar devam edecek olan kampanyalarda son dakika bir duyuru paylaşıldı ve Yapı Kredi Bankası 50.000 TL düşük faizli kredi için sadece 3 gün kaldığını belirtti.

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit almak isteyen tüm vatandaşlar diledikleri zaman ödemelerini kendi hesaplarına yatırarak kullanabilecekler ve kredi ödemelerini de hemen yine kendi hesapları üzerinden alabileceklerdir...

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlara bankalar belirtilen politikalara uygun olarak Kredi ödemeleri gerçekleştirecek ve Yapı Kredi Bankası SMS servisini kullanarak sizlere kredi ödemesi vermektedir. 50.000 TL'yi sms ile almak istiyorsanız öncelikli olarak Cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atarak Kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

50.000 TL kredi almak istiyorsanız 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak 3 ay ertelemeli Kredi kullanabilirsiniz. 50.000 TL kredi için SMS ile başvuru yapacak olan kişiler bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihini yazarak Yapı Kredi Bankası cep telefonu SMS ile kredi servisinin numarası olan 44 11 numarasına göndererek başvuru yapabilmektedirler.