Gözler oradaydı. Peş peşe açıklamalar yapıldı. Bugün akşam üstü hesapta olacak! TC kimlik numarası son hanesi tek sayı olanlara 15.200 TL yatacak. Kamu bankalarından destek verilecek.

Bugün akşam üstü hesapta olacak! TC kimlik numarası son hanesi tek sayı olanlara 15.200 TL yatacak. Son dakika kampanyası açıklaması yapıldı. Kamu bankalarından anında destek verilecek. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan bu ödemelerde 15.200 TL'ye kadar nakit alabilmek isteyen vatandaşlar, özel bankaların yapmış oldukları kampanyalara katılarak, 3 sene vadeli olarak prosedür yapabilecektir. Para lazım demeniz durumunda özel bankalar yardımınıza koşuyor. T.C kimlik numaranız bağlamında hemen ödeme alabilme şansınız bulunuyor. Başvuru yapacak olan kişilerin süratli bir şekilde onay alabilmeleri amacıyla öncelikli olarak banka kredi politikalarına ideal bir müşteri olması gerekiyor. Banka kredi puanı 1000 ve üstünde olan kişilerin süratli bir şekilde banka üstünden onay almaları gerekmektedir. 

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası ideal faiz oranları ile vatandaşları süratli bir şekilde nakit kredi onayı vermektedir. Acil olarak tüketici kredisi almak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek çeşitli işlemler yaparak çok kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler. 

Ziraat Bankası bağlamında 15.200 TL'ye kadar tüketici kredisi müracaatı yapılabilir.  Ziraat Bankası üzerinden yapmış olduğunuz müracaat ardından onay alırsanız, süratli bir şekilde hesabınıza para yaptırabilmeniz Ziraat Bankası hesabınızın bulunması ve eş güdümlü olarak bu bankanın sunmuş olduğu mobil uygulamasını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Düşük faiz oranları ile verilebilecek olan bu kredilerin müracaatlarını yalnızca SMS ile değil aynı vakitte internet bankacılığı ve Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden müracaatınızı yaparak da gerçekleştirebilirsiniz. 

Halkbank

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank ile birlikte tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar da SMS atarak anında sonucunu öğrenebilecekleri kredi kampanyalarına başvuru yapabilir. Halkbank'tan kredi almak için kendinize ait olan cep telefonu ile sms gönderim işlemi yapabilirsiniz. 
Gönderilen mesaj ardından banka sizlere süratli bir şekilde kredi onayı verecek, onaylanan tutarın ne kadar bulunduğu ile eş güdümlü faiz oranları ile ilgili bilgilerde sizlere söylenecektir. Halkbank ile birlikte bu kampanyaya katılacak olan vatandaşları, ilaveten resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek de bu bankanın yapmış bulunduğu 3 yıl vadeli 15.200 TL tüketici Kredisi kampanyasına katılabilir. Uygun faiz oranları ile eş güdümlü kredi alabilmek istiyorsunuz ve detayları öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girerek prosedür yapabilirsiniz. 
 

9 Eylül 1999 sonrasında sigorta girişi olan ve Erken Emeklilik Talebi olanlara MÜJDE! 9 Eylül 1999 sonrasında sigorta girişi olan ve Erken Emeklilik Talebi olanlara MÜJDE!