Bugün itibariyle emekliye 6900 TL ile 11200 TL arasında ödeme oluyor! başvuru yapanlar alıyor. Son dakika emekli olan vatandaşlar amacıyla kampanya başladı.

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

Bugün bağlamında emekliye 6900 TL ile 11200 TL arasında ödeme oluyor! Başvuru yapanlar alıyor. Emekliliğe hak kazanmış olan vatandaşlar başvuruları maaşlarını aldıkları bankalara yapabilirler. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank doğrultusundan başlatılan bu kampanya ardından 6900 TL ile 11200 TL arasındaki ödemeler, vatandaşların maaşlarına göre belirlenmektedir. Emekli maaşınızı bu bankalar bağlamında alıyorsanız başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış bulunduğu duyuru ardından başvuruları, hem bankaya gidip şubelerden, ya da arayarak müşteri hizmetlerinden hem de hesapları üzerinden internet parolası alan vatandaşlara Ziraat Bankası, mobil programı üzerinden vereceğini açıkladı. Verilecek olan kredilerde banka 3 sene vadeye kadar prosedür yapacak ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapma olanağı sizlere sunacaktır. 

Halkbank başvuru 

Kamu bankası olan Halkbank'a müracaat yapacak olan emekliler, 6900 TL ile 11200 TL arasındaki ödemeleri internet bankacılığına girerek günün her saatinde müracaat yaparak kendi hesaplarına yatırabilir. Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, süratli bir şekilde netice alabilmek istiyorlarsa, emekli maaşını Halkbank üzerinden alması gerekiyor. Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, 3 dakika içinde kredi sonucunu öğrenecek neticelenen bu krediyle eş güdümlü de süratli bir şekilde 

Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacaktır. Halkbank şubelerine giderek müracaat gerçekleştirmek isteyen şahıslar ise banka şubelerinden yalnızca kimlikleriyle eş güdümlü prosedür yaparak destek kredisine müracaatte bulunabilir. Daha evvel 
Halkbank üzerinden nakit kredi kullanmayan vatandaşlar, bu bankanın yapmış bulunduğu kampanya ile eş güdümlü daha yüksek limitlerde düşük faizli kredi kullanabiliyor. 

Halkbank haricinde müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşların emekli maaşları Vakıfbank ve bu anlamda Ziraat Bankası tarafına yatıyorsa eğer bu bankalar üzerinden de kredi müracaatında bulunabilir. 

Vakıfbank ve bu anlamda Ziraat Bankası, internet bankacılığını kullanarak mobil program aracılığı ile hiç bir şey yapmadan elinizi kolunuzu sallayarak, internetten kredi alabilir ve kaç para onay verildiğini ve bu anlamda hangi fazilerden faydalanacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, en yakın banka şubelerine giderek kredi müracaatlarını yalnızca kimliğinizle eş güdümlü yapabilir, emekli kredisi almış olsanız bile bu destek kredilerinden de faydalanabilirsiniz.