Vatandaşları sevindiren son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İNG Bank tarafından Nisan sonuna kadar devam eden müjde geldi. 5000 TL'lik limit ile faizsiz ve masrafsız ve koşulsuz olarak paranızı alabilirsiniz.

Bugün belli oldu! T.C kimlik kartınız varsa faizsiz nakit haberi geldi. İNG Bank bağlamında bu ay sonuna kadar 5000 TL faizsiz ve masrafsız kredi başvuru işlemleri bugün başlamış bulunmakta. 1 sene vade seçeneği ise cabası olmaktadır. İNG Bank faizsiz ve masrafsız kredi bombasını duyurdu. Banka tarafından sunulan maliyetsiz kredi büyük ilgi gördü. Haberimizde faizsiz kredi nasıl alınır? Faizsiz kredi şartlarını veriyoruz.  İNG Bank faizsiz kredi kampanyasında vatandaşlara 5000 TL kredi verecek.  Müşteriler, bu kredi paketinde yüzde sıfır böylelikle tamamıyla faizsiz masrafsız bir şekilde krediyi alabilecek. Kredi geri ödemeleri 1 sene vadeli olacak. Kredi kullanımlarında ek masraf ödemeleri olmayacak ve müşteriler, kullandıkları krediyi eşit taksitler durumunda geri ödeyebilecek. Banka idaresi doğrultusundan oluşturulan son dakika açıklamasına göre kredi kullanımlarında ek bir masraf ödemesi de olmayacak ve böylece müşteriler, kullandıkları krediyi eşit taksitler biçiminde geri ödeyecek.

İNG BANK faizsiz ve masrafsız 5000 TL kredi nasıl alınır?

İNG Bank kullanan vatandaşlar bağlamında 5.000 TL anında hesaplara geçiyor. 1 sene vadeli olacak şekilde ve oldukça uygun taksitlerle veriliyor.  İNG Bank şubelerine gitmek amacıyla ya da İNG Bank tarafından sahip olunan mobil bankacılık programları üzerinden müracaat işlemlerinin yapılması mümkündür. Başvuru gerçekleştirmek amacıyla ilaveten bankanın sms kredi servisini kullanabilirsiniz. 2205'e mesaj atmanız yeterli olur. 

Gözden kaçırmayın

Bu Kadarı da Oldu! Çocuklar Devlet Okullarında Bile Hizbullahçılara Emanet! Skandal Bununlada Kalmıyor... Bu Kadarı da Oldu! Çocuklar Devlet Okullarında Bile Hizbullahçılara Emanet! Skandal Bununlada Kalmıyor...