Bugün Bim'e gitmeyi unutmayın ! 1 Aralık BİM kampanyası !

Bim, Şok, A101 gibi birbirinden uygun fiyatlı marketlerde her hafta farklı indirimler müşterilerini bekliyor. Haftalık yapılan indirimlerin yanı sıra, aylık büyük aktüel kampanya ve günlük kampanyalar da mevcut.

Genel 01.12.2020 - 14:21 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Bim, Şok, A101 gibi birbirinden uygun fiyatlı marketlerde her hafta farklı indirimler müşterilerini bekliyor. Haftalık yapılan indirimlerin yanı sıra, aylık büyük aktüel kampanya ve günlük kampanyalar da mevcut. Bim marketler zinciri bugün, 1 Aralık Salı günü için dev bir kampanya yaptı. Bim'de bugün neler var ? Hangi ürünler indirimde ?

Bim indirim kataloğunda ilk sayfaya baktığımızda dondurulmuş ürünlerin indirimde olduğunu görüyoruz.

Somon, Mezgit Fileto, Sardalya ve Karides gibi deniz ürünlerinin BİM marketlerine geldiğini görüyoruz. Mısırlı peynirli kroketi falafel, fish finger, piliç çıtır bonfile parçaları da bunlara ek olarak olan ürünlerden. Kahvaltıların ve çayın yanına olan favorilerden olan börekler de alıp buzluğa atmalık. Buzluğa atın acil bir ihtiyaç esnasında, aniden misafir geldiğinde veya çayın yanına canınız istediğinde çıkarın ısıtın yiyin.İkinci sayfa ise birinci sayfadan oldukça farklı. Daha abur cubur ve atıştırmalık yiyeceklerin olduğunu görüyoruz. Fındık kremalı gofret, yer fıstığı parçacıklı gofret, kakao kremalı mozaik bisküvi ve çeşitli çikolatalar ile bol kalorili ama bir o kadar da lezzetli bir sayfa.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@