Bugün Gece Emekliye Sevindiren Haber Geldi! 80.000 TL'ye Yükseldi.

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni Kredi kampanyasında daha önce limitler 50.000 TL'ye kadar verilirken bayram için bu limitler 80.000 TL'ye kadar uzatıldı. Kurban Bayramı üzerinden alınacak olan emekli kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların PTT üzerinden emekli maaşı alması durumunda Kredi alabileceği Haberi geldi. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak 80.000 TL 24 ay vadeli kredi kullanabileceksiniz. 

Sadece emekli olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebileceği Kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçları da kapatılarak tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. T.c kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra emekli maaşınız hesaplanarak ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilecek ve banka kredi puanınız düşük olsa bile PTT üzerinden emekli maaşı almanız durumunda ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. 

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?

PTT emekli kredisi başvurusu...

PTT kurumu aktif Bank ile anlaşma yaparak emekli olan vatandaşların PTT üzerinden maaş alması durumunda 80.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız aktif Bank ile yapılan anlaşma sonrasında başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak sizler de başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek onaylanan Kredi tutarını aynı gün içinde hesabınıza yatıracaksınız. PTT üzerinden emekli maaşı alacak olan vatandaşlar şartlara uygun olması durumunda 80.000 TL'ye kadar kullanacakları bu kredilerin içinden ayrıca diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatmak istemektedirler.

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar başvurularını PTT şubeleri üzerinden yapabildikleri gibi ayrıca cep telefonları üzerinden mesaj atarak da oturdukları yerden ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilmektedirler.

PTT üzerinden aktif Bank aracılığı ile verilecek olan sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız PTT yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderebilir ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. PTT 30 50 numarasına gönderilen mesaj sonrasında vatandaşların Kredi kampanyalarına katılabilmeleri için aktif bank'ın Kredi değerlendirmesini beklemesi gerekiyor. Aktif Bank kredi değerlendirmesi olumlu olan vatandaşlar başvuru yapmış oldukları gişe personeli üzerinden kredi kullanabilir.