T.C kimlik numarası ile başvuru yapan herkesin hesabına 5 bin ile 15.000 TL arasında ödeme yapılıyor. Son dakika haberler geldi. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Buna Bile Tenezzül Edildi! Arıcılar Birliği’ne 1 kilo, AKP’li Vekilin Derneğine 35 Kilo Şeker... Buna Bile Tenezzül Edildi! Arıcılar Birliği’ne 1 kilo, AKP’li Vekilin Derneğine 35 Kilo Şeker...

Bugün haber geldi! T.C kimlik numarası ile başvuru yapan herkesin hesabına 5 bin ile 15.000 TL arasında ödeme yapılıyor. Akbank resmi web internet hesabı bağlamında oluşturulan son dakika açıklamasına göre vatandaşlara 5000 TL faizsiz tüketici kredisi sunulacak. TEB Bank gene aynı şekilde son dakika açıklaması bağlamında mobl internet şubesi üzerinden başvurulanlara faizsiz olarak kredi verecek. Yeni müşterileri amacıyla bu üstünlükleri sunuyor. Nakit paraya sıkışan kişilerin basit bir şekilde erişim sağlayabilecekleri krediler, makul ödeme şartları ile tamamıyla faizsiz bir şekilde makul taksit oranları ile geri ödenecek.

Akbank faizsiz kredi 

Akbank programı üzerinden müşteri olan vatandaşlar bağlamında faizsiz şekilde 5000 TL'lik kredi bombası sunuluyor. İlk kez defa müşteri olma teknolojisi aracılığı ile sürecini tamamlayarak müşteri onayı aran yurttaşlarına, başvuru işlemleri zamanı içinde kredileri talep etmeleri halinde faizsiz masrafsız bir şekilde kredi kullanmaları sağlanacak.

TEB BANK faizsiz kredi 

TEB sadece dijital kanallar programları üzerinden kampanyaya katılım sağlayacak vatandaşlar amacıyla yüzde sıfır yani faizsiz bir şekilde 5000 TL'lik krediyi verecek. Faizsiz kredi kampanyasına başvuru işlemlerini gerçekleştirilmesinden sonra TEB müşteri olma sürecinin başarılı bir biçimde tamamlanması ile birlikte vatandaşlar, 3 gün amacıyla da faizsiz masrafsız bir şekilde isteklerini ile etmek zorundadır. 

TEB mobil internet bankacılık sistemi ile ilk kez bu bankanın müşterisi olan vatandaşlara faizsiz ve masrafsız bir şekilde 5 bin TL'lik kredi üstünlüğü sunulacak. Üstelik 6 ay vade alternatifi ile bu 5000 TL'nin tekrardan bankaya geri ödenmesi sağlanacak. ING Bank, yurttaşların düşük miktarlarda nakit sorunları yönünden finansman alternatifleri sunmayı hedefliyor.