Bugün hesaplarınızı kontrol edin! Denizbank 100.000 TL'ye kadar ödeme yapacak

Denizbank üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşların 100000 TL'ye kadar kendi banka müşterisi olması durumunda onay verileceği açıklandı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda 24 ay vadeli 100000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin banka şartlarına uygun olması istenmektedir. 

Denizbank, son zamanlarda yaptığı kredi ve konut kredisi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirirken, Denizbank müşterisi olan vatandaşlara düşük faizle yüksek limitli krediler vermeye devam etmektedir. 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Denizbank müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilmekte olup, 100000 TL kredi almaları durumunda 24 ay vadeli, kullanacakları olan bu kredilerde, diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmak için de destek alabilmektedirler. 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanıyor. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularınızı gerçekleştirmek için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri, Sizlere cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da yapılabilmektedir. Sms ile cebimde kredi kampanyasına katılmak için kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra onay alan tüm vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir.