Bugün son dakika verildi. Bankalar muslukları açık bıraktı! Başvuru yapanlara onay veriliyor

Bugün son dakika verildi. Bankalar muslukları açık bıraktı! Başvuru yapanlara onay veriliyor. Son dakika kredi kampanyası duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 19.10.2021 - 18:30 19.10.2021 - 18:30 Vural Pars

Günümüzde son zamanlarda bankaların yaptığı kampanyalar ile birlikte son dakika kredi kampanyası yapan bankaların rekabeti oldukça kızıştı. Kredi kullanmak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda her bankanın kendine uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun olarak kredi kullanabilirler.

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler bankalardan hemen başvuru yaparak 5 dakika içerisinde ne kadar onay aldıklarını görebiliyorlar. Kampanya başlatan bankalar Kendi internet siteleri üzerinden ve televizyon reklamları ile birlikte son zamanlarda oldukça yüksek limitlerde başvurular almaktadırlar. Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yaparak bankalar üzerinden hemen kredi onayı alırsanız aynı gün içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı gideren ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi ile kullanabilirsiniz.

Garanti bankası'ndan 100.000 TL'ye kadar kredi onayı

Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Garanti bankası'nın yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılarak 36 ay vadeli ve 90 gün ertelemeli olan ihtiyaç kredisini kullanabilirler.

Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vadeli olarak kredi kullanmak istiyorlarsa en fazla 50 bin TL'ye kadar onay almaları gerekiyor. 50 bin TL üzerinde kredi kullanacak olan kişiler yeni yasa geriye En fazla 24 ay vadeye kadar kredi alabilecek.

Garanti Bankası şubelerine giderek kredi başvurusu yapacak olan kişiler kimlik numaraları üzerinden yapılacak sorgulamada kredi notu ve sigortalılık durumu belli olduğunda kredi onayı alabilecek. Sigortalı olarak bitmiş yerinde çalışıyorsanız en az 90 günlük bir sigortanızın olması durumunda onay alacaksınız. Emekli olan kişilerde Garanti Bankası üzerinden kredi notu düşük olsa bile hemen onay alabileceklerdir.

bugun-son-dakika-verildi-bankalar-musluklari-acik-birakti-basvuru-yapanlara-onay-veriliyor1

Halkbank'tan yeni kampanya Umut oldu

Halkbank üzerinden de kolay kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere banka emekli ve sigortalı olarak çalışan olması durumunda şartsız gelir belgesiz olarak kredi onayı vereceğini duyurdu. Halkbank şubelerinden ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile birlikte banka 3 ay ertelemeli toplamda 24 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacaktır. Özellikle emekli olan kişilerin emekli maaşlarına Bu banka üzerinden almaları durumunda kredi başvurusu hızlı bir şekilde yapılacak ve onaylanan Kredi de hemen kendi hesaplarına aktarılacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@