Buket Aydın Yine Tükürdüğünü Yaladı! Buket Aydın'ı Yerden Yere Vurdular!

Buket Aydın adeta yerden yere vuruldu. Emir Sarıgül ile asla bir araya gelmeyeceğini söyleyerek haberlerini yapanları suçlayan Buket Aydın, Emir Sargül ile nikah yapacak.

Magazin 14.06.2021 - 11:33 14.06.2021 - 11:34 Ece Sahan

Daha önce de Kemal Kılıçdaroğlu'na saygısızlık yaptığı gerekçesiyle eleştirilen ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun belediye seçimini kazanacağız  demesine kahkahalar atan, seçim sonrası ise kahkahaları kendisine hatırlatılan Buket Aydın bu seferde Emir Sarıgül mevzunda hedef oldu. 

Daha önce de kendisine iktidar partisinin başkasına bu saygısızlığı yapamazdın diyerek eleştirilen Buket Aydın kendisine gelen eleştirilere sert yanıt vermişti. Buket Aydın daha sonra ise ismini Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla duyurmuştu. 

Spiker Buket Aydın'ın Emir Sarıgül ile barıştığını ve evleneceğini duyurmuştu. Bu iddiaları Buket Aydın çok sert bir dille yalanlamış haklarında haber yapan magazincilere öfke kusmuş ve yalancılıkla suçlamıştı. Ancak Buket Aydın yine tükürdüğünü yaladı! 

Buket Aydın, Emir Sarıgül ile asla tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemiş, hakkında barış haberi yapan gazetecileri ağır bir dille suçlamıştı. Buket Aydın ve Emir Sarıgül, Yeniköy'de sevgilisinin tekneye binerken birlikte görüntülendi.

Buket Aydın ve Emir Sarıgül'ü çeken ve daha önce yalancılıkla ihtam edilen magazinciler Buket Aydın'a "Hani yalandı, hani yalancıydık Buket Hanım?" diye sordu.  

"SİBEL CAN'I KULLANDI"

Sosyal medyada Emir Sarıgül'ün Buket Aydın'dan sonra Sibel Can'a geri döndüğü haberleri için "Emir Sarıgül, Buket'i kıskandırmak için Sibel Can haberlerini çıkarttırdı. Resmen kullandı!" yorumları yapıldı. 

"TÜKÜRDÜĞÜNÜN YALADIN"

Buket Aydın'ın ağır ithamlarla suçladığı gazetecilerden Bülen Cankurt köşesinde şu ifadelere yer verdi "Biliyorsunuz spiker Buket Aydın, geçen yıl Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlamış, öpüştükleri fotoğraf ortaya çıkınca yalancının kendisi olduğu anlaşılmıştı.

Mart ayında ayrılmışlar ancak mayıs ayında Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın Bodrum'da yakalanmasının ardından tekrar adı Sarıgül ile anılmıştı. Bunun üzerine kameraların karşısına geçip "Emir Bey ile evlenmek istemiyorum. Emir Bey'in barışma teklifini kabul etmeyeceğim. Bu benim için kapanmış bir konudur" demişti.

Ancak Buket Aydın izdivaç hayali ile tükürdüğünü yalayıp Emir Sarıgül'e geri dönmüştü. Geçen hafta evleneceklerini de yazınca, yine yalanlama yolunu seçmişlerdi! Barışmadıklarını, görüşmediklerini ve evlilik haberimin yalan olduğunu söylemişlerdi. Ama yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Geçen salı Balıkçı Abdullah'ta yemek yiyen aşıkların fotoğrafını çektirememiştim. Ama önceki gün yemeğe gittikleri Azur'da kaçamadılar! Hani barışmamıştınız? Bakalım bu sefer ne diyeceksiniz!"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@