Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile kafaları karıştırdı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Aydın, Emir Sarıgül'e göndermemi yaptı?

Kanal D'deki görevinden istifa eden ve uzun süren evliliğini tek celsede bitiren Buket Aydın hemen ardından eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile birlikte anılmaya başlanmıştı. İkilinin bir dargın bir barışık iddiaları uzun süre boyunca magazin basınını meşgul etmişti. Buket Aydın, Sevgililer Günü'nde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar olay oldu. Buket Aydın paylaşımında, "Kuşu sevin, köpeği sevin! Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bunları sevin" yazdı. Takipçileri ise bu sözler Emir Sarıgül’e mi sorusunu sordu.

Gözden kaçırmayın

Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği... Eda Ece'den Ayrılık Haberi Geldi! Buğrahan Tuncer'i Sildi! Buğrahan Tuncer İle Birlikteliği...

Kanal D'deki görevinden istifa ettikten hemen sonra eşiyle tek celsede boşanan haber spikeri Buket Aydın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Buket Aydın, Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşıyordu. Ancak bu paylaşımda söyledikleri ile Aşk Bitti mi soruları gündeme geldi. Aşk hayatları ile sık sık sosyal medyanın gündemine oturan ikili geçtiğimiz haftalarda Aşk defterini kapattıklarını açıklamıştı. Ancak Buket Aydın geçtiğimiz günlerde Gayrettepe’de bulunan bir restoranda yeniden Emir Sarıgül ile birlikte görüntülendi.

Sevgililer Günü paylaşımı olay oldu

Buket Aydın Son olarak sosyal medya hesabından sevgililer günü için bir video yayınladı. Kendisi video çeken Buket Aydın, "Herkesin 14 Şubat Sevgililer Gününü kutluyorum. Gerekirse kuşu sevin, köpeği sevin, kediyi sevin... Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bunları sevin daha iyi. Sevgi çok güzel bir şey..." dedi.

buket-aydindan-olay-yaratan-aciklamalar-karaktersiz-habes-maymunu-2

Bu sözler Emir Sarıgül’e mi?

Buket Aydın'ın sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşımların Emir Sarıgül hakkında olup olmadığı merak konusu oldu. Sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasında yer alan konu ile ilgili olarak sosyal medya kullanıcıları Aşkın yine bittiğini ve Buket Aydın'ın gönderme yaptığını iddia etti.