Bir süredir hem Survivor hem Masterchef ifşalarıyla boğuşan Acun Medya bu kez kendi kendini sosyal medyada ifşaladı, olanlar oldu.

TV 8, haliyle Acun Medya bir süredir ifşalarla uğraşıyordu. Her şey 2020 yılındaki Survivor’ın ifşalanmasıyla başladı. İçeriden sızdırılan bilgiler sayesinde sayfalar etkileşim kasıyordu. Bu dönem bunun önüne geçilmeye çalışıldı. Ama pek başarılı olunmadı. Ardından Masterchef 2020 geldi. Bu belki de Acun Medya’nın bu kadar yoğun olarak ifşalarla uğraştığı yıl oldu…. Masterchef 2020’deki ifşalar artık öyle bir hal almıştı ki artık magazin basınında da kendisine yer bulur olmuştu. Bu ifşalar atarak devam ederken, Acun Ilıcalı olaya bizzat el attı. Çalışanlarına bir operasyon çekti ve bazı köstebekleri yakaladı. Bazılarının işlerine son verirken bazılarının birimleri değiştirildi. Çekimlerden uzaklaştırıldı. Ancak gelin görün ki yapılan tüm bu müdahalelere rağmen Acun Medya muzdarip olduğu ifşalardan bir türlü kurtulamadı.

BU KEZ KENDİ KENDİLERİNİ İFŞALADILAR

İfşalardan sonrasında Masterchef 2021 ve Survivor 2021 de nasibini aldı. Masterchef 2021 fazla reyting getirmediği için üzerine durulmayan bir konu oldu. Ancak Survivor 2021’deki ifşalar da, Acun Medya için hayli can sıkıcıydı. Tüm bu iddialar arasında elenecek isim, takımlar, ödül oyunu kazananlar, diskalifiye olanlara kadar pek çok can alıcı nokta vardı.

Ancak bu kadar zamandır ifşalarla uğraşan Acun Medya bu kez kendi kendini ifşaladı, gören duyan şoke oldu. Acun Medya’nın yönettiği Survivor Intagram hesabından yapılan bir paylaşım sonrasında ödül oyununu kazanacak takım belli oldu. İşte Acun Medya’nın imzasını attığı akıllara zarar o hata…

Gözden kaçırmayın

‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi? ‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi?

GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK AMATÖRLÜK

Bu akşam izleyiciyle buluşacak olan ödül ve dokunulmazlık oyununun kazananı ifşa edildi. Hem de Survivor Instagram hesabının yöneticileri tarafından.

Survivor’ın resmi Instagram hesabından yapılan paylaşım Ata Benli tarafından yakalandı ve sosyal medyada yayıldıkça yayıldı. Ata Benli yayınladığı videoda şu ifadelere yer verdi ‘bu akşam kazanan ünlüler takımı olacak. Acun Medya kazanan takımın fotoğraflarını yayınlayıp sildi’ İşte Acun Medya’nın ifşaladığı akıllara zarar o fotoğraflar.