Bunu yapana faizsiz kredi veriliyor! Anında 5000 TL onay alıyor. Başvurular online, şartlar çok kolay

Faizsiz kredi müjdesi Akbank’tan geldi. Özellikle son dönemlerde faiz oranlarında büyük bir indirime gidilirken Akbank ise 12 ay vadeli sıfır faizli kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 24.11.2021 - 13:19 24.11.2021 - 13:19 Volkan Arık

Bunu yapana faizsiz kredi veriliyor! Anında 5000 TL onay alıyor. Başvurular online, şartlar çok kolay. Ekonomik sıkıntılar sırasında vatandaşlar bankalardan sağlanan faizsiz kredi imkânlarını daha çok araştırmaya ve faizsiz kredi kullanmak için başvuru yapmaya devam ediyor. Uzun süreden beri ilk kez faizsiz kredi duyurusu yapıldı. Akbank yeni müşterilerine faizsiz kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Üstelikte başvurular online olarak yapılıyor ve şartlar oldukça kolay. Akbank sıfır faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında…

Sıfır faizli kredi bekleyenler için Akbank’tan müjdeli haber bu sabah saatlerinde geldi. Dijital kredi dönemini başlatan Akbank, yeni müşterilerine faizsiz kredi seçenekleri sünüyor. Üstelikte yapmanız gereken tek şey online başvuru işlemlerini tamamlamak. Şubeye gitmeden ara hangi bir masraf ödemeden doğrudan başvuru yaparak faizsiz kredi kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Akbank düşük faizli 100.000 TL’ye kadar dijital kredi imkanı da veriyor. Akbank bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve konut kredisi faiz oranları ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

bunu-yapana-faizsiz-kredi-veriliyor-aninda-5000-tl-onay-aliyor-basvurular-online-sartlar-cok-kol-3

HESAP AÇANA 5000 TL NAKİT

Akbank dijital kredi dönemi ile birlikte yeni müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre hesap açtıran müşterilere 5000 TL nakit kredi sağlanacak. Üstelikte krediyi kullanabilmek için banka şubelerine gitmenize hiç gerek yok. Doğrudan Akbank mobil uygulaması üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayarak 5000 TL’yi ATM üzerinden tahsil edebilirsiniz. Yani Akbank’ın dijital kredi dönemi vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor.

bunu-yapana-faizsiz-kredi-veriliyor-aninda-5000-tl-onay-aliyor-basvurular-online-sartlar-cok-kol-2

AKBANK DİJİTAL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank’tan faizsiz kredi kullanmak isteyenler için başvuru yöntemleri de açıklandı. Akbank’ın dijital kredi kampanyasından faydalanmak için öncelikle Akbanklı olmak gerekiyor. Akbank hesabı açtırmak için artık şubelere gitmenize gerek kalmadı. Yapmanız gereken tek şey Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek ardından da hesap açtırmak için kayıt yapmak. Hesabınız açıldıktan sonra bankanın kredi ürünleri bölümünden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank’ın hoş geldin kredisi kampanyasına başvurular başlangıç ürünleri sayfasından yapılıyor. Süreci tamamladıktan hemen sonra kredinizin onay alması halinde paranız hesabınıza yatıyor. Akbank sıfır faizli kredi kampanyasına başvuru süresi beş gün. Süresi içerisinde başvuru yapmanız durumunda maksimum 5000 TL kredi onay alıyor. Akbank’ın hoş geldin kredisinde vade oranı süresi ise 12 ay olarak belirlendi.

bunu-yapana-faizsiz-kredi-veriliyor-aninda-5000-tl-onay-aliyor-basvurular-online-sartlar-cok-kol-1

SADECE ONLİNE BAŞVURU

Akbank’ın dijital kredi kampanyasında başvurular sadece Akbank mobil uygulamasını internet üzerinden tamamlanabiliyor. Kampanya süresi içerisinde başvuru yapanlar ödemeleri de hesaplarında görüyor. Ancak müşteri kampanyalarını Akbank şubelerinden yapmak mümkün değil. Ayrıca bir müşteri sadece tek sefere mahsus olarak başvuru yapabiliyor. Başvuru yapmak için hemen Akbank Mobil uygulamasını telefonunuza yükleyin ve ardından hesap açma işlemlerini onaylayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@