Burak Akkul'un sağlık durumu nasıl?  Çok Gezenti Burak Akkul öldü mü? her yerde aranmaya başladı. Ünlü sunucunun ailesi Burak Akkul’un yoğun bakımda olduğu bilgisini kamuoyuyla paylaştı.

Burak Akkul'un sağlık durumu nasıl?  Çok Gezenti Burak Akkul öldü mü? her yerde aranmaya başladı. Ünlü sunucunun ailesi Burak Akkul’un yoğun bakımda olduğu bilgisini kamuoyuyla paylaştı.İşte, Burak Akkul’un kayınbiraderinin Twitter üzerinden yaptığı açıklama:Merhaba. Ben Burak Akkul’un kayınbiraderiyim. Seda akkul’un abisi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyid edilmiş olarak yatıyorken dün akşam üzeri yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler, ve duygusal kişiliği mücadelesinde yorucu bir hal aldı.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!


Doktoruna her saniye ulaşamıyoruz. Lütfen, iyi niyetinizden eminim, değer veriyor olmanız gurur verici ancak sabırla bekleyin ve inanın. İyileşecek Burak.