Oyuncu Burak Deniz alkolü fazla kaçırıp otelde olay çıkartınca bombalar da arka arkaya patladı...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Songül Sadi’yi Nasıl Kurtaracak Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Songül Sadi’yi Nasıl Kurtaracak

Şahmaran dizisinin çekimleri nedeniyle Adana’da olan Burak Deniz gece yarısı kaldığı otelde olay çıkardı ama bu olay orada kalmadı.

Serenay Sarıkaya’yla oynadığı Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana’da olan oyuncu Burak Deniz alkolü fazla kaçırınca gerilen ortamda Nilperi Şahinkaya Burak Deniz'in hareketlerinden rahatsız olup masayı terk edince, Deniz'in ağıza alınmayacak küfürlerine maruz kaldı.

Tv100’ün haberine göre; gece 02:00'da yaşanan olayda Altın Koza Film Festivali nedeniyle sevgilisi Emre Yusufi’yle Adana’ya giden Nilperi Şahinkaya’nın oturduğu masaya Deniz birkaç kez gidip geldi.

Oyuncu Burak Deniz alkolü fazla kaçırıp otelde olay çıkarttı. Meslektaşı Nilperi Şahinkaya'ya küfürler etti

Ancak Deniz taşkınlık çıkarınca Nilperi Şahinkaya masayı terk etti ve sonrasında ise görgü tanıkları Burak Deniz'in ünlü oyunucya  “S…r git” diye küfür ettiğini hatta arkasından da “Or…” diye bağırdığına şahit olduklarını anlattılar.

Şahinkaya’nın sevgilisi Emre Yusufi ise tabi ki bunun üzerine Burak Deniz’in üzerinde yürüyünce olay daha da çok büyüdü. Araya Yusufi’nin arkadaşı girip Burak Deniz de “Bana mı vuracaksın, vur hadi” diye bağırmaya devam edince çevredekiler hemen Burak Deniz’i otelden uzaklaştırdılar.

Burak Deniz’in başka bir otelde kaldığı ve daha önce Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi’yi hiç tanımadığı öğrenilirken olay sonrası Emre Yusufi’nin otelin güvenlik kameralarının görüntülerini istediği ortaya çıktı.

Bu arada Nilperi Şahinkaya da dün gece Adana’da yaşanan kavgayı mahkemeye taşıyacağını açıklarken
ünlü oyuncunun avukatı Y. Nail Gönenli şu ifadeler ile açıklama yaptı;

Oyuncu Burak Deniz alkolü fazla kaçırıp otelde olay çıkarttı. Meslektaşı Nilperi Şahinkaya'ya küfürler etti

“Müvekkil Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşının sözlü ve fiziksel saldırıya uğradığına ilişkin haberlerin basına yansıması ve Burak Deniz isimli oyuncunun menajeri tarafından haberlerin yalanlanması sebebiyle konuya ilişkin kamuoyunun bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur.

15.09.2022 tarihinde Adana Altın Koza Film Festivalinde jüri üyesi olarak yer alan Müvekkil Nilperi Şahinkaya’nın konakladığı otelde müvekkil, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşları ile bir aradayken daha önce hiçbir ortamda tanışmadığı Burak Deniz’in birkaç kez masaya oldukça alkollü bir şekilde gelip müvekkil ve yanındaki erkek arkadaşına sinkaflı küfürler ettiği, ortam gerginleşince müvekkilin masayı terketmek zorunda kalması akabinde arkasından küfürlerine devam etmesi suretiyle hakaretlere maruz kalmıştır.

Aynı zamanda ortamın gerginleşmesini engellemek isteyen müvekkilin yakın arkadaşı Deniz Akıncı’nın araya girmek istemesi sonucunda Burak Deniz’in kendisini darp etmek amacıyla yumruk sallaması şans eseri ilgili şahsın suratına gelmemiştir.

Burak Deniz tarafından müvekkil ve arkadaşlarına yönelik sinkaflı küfürleri, hakaret eylemleri ve fiziksel saldırısı sebebiyle her türlü somut delillerle tüm yasal haklarımızı kullanarak sürecin takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."