Burak Elmas Açıkladı! Fatih Terim ile...

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elma teknik direktör kararını duyurdu!

Spor 20.06.2021 - 18:50 20.06.2021 - 18:51 Ece Sahan

Dün akşam gerçekleşen kıran kırana başkanlık yarışında kazanan Burak Elmas oldu. 

Galatasaray Spor Kulübü dün akşam tarihe geçecek bir seçime imza attı. Eşref Hamamcıoğlu ile Burak Elmas arasında son ana kadar kıran kırana bir yarış gerçekleşti.  Burak Elmas gerilerden gelip son sandıklarda öne geçerek Galatasaray'ın yeni başkanı oldu. 

Galatasaray'ın teknik patronu Fatih Terim ise oy verme işlemine katılmayarak dedikoduları kuvvetlendirdi. Sarı kırmızılı taraftarlar yeni başkanlardan kimin Fatih Terimile çalışacağını merak ediyordu. 

Yeni başkan Burak Elmas Fatih Terim ile çalışacak mı sorusu bizzat başkanın kendi ağzından açıklandı. Burak Elmas daha önce de Fatih Terim'e yeşil ışık yakan açıklamalara imza atmıştı.

Galatasaray'ın 38. başkanı Burak Elmas sosyal medyada yaptığı açıkalamadaşu ifadelere yer vererek Fatih Terim ile devam edeceklerini açıkladı. İşte Burak Elmas'ın açıklamaları;

"Hocamızla görüştük, yarın sabah takımının başında, evimiz Florya'da idmanlara başlayacak. Galatasaray'ın teknik direktörü Galatasaraylı @fatihterim 'dir. Mazbata, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var ve #BirlikteÇokŞeyBaşaracağız"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@