Burak Elmas Fatih Terim ile Çalışacak Mı?

Galatasaray başkanlık yarışında Burak Elmas açılan son 3 sandıkta öne birinci çıktı. Dengeler değişmek üzere. Peki Burak Elmas Fatih Terim ile çalışır mı? Burak Elmas Fatih Terim için ne dedi?

Gündem 19.06.2021 - 18:43 19.06.2021 - 19:07 Ece Sahan

Galatasaray Spor Kulübü'nde başkanlık yarışı kızıştı. Oylama sayımında Eşref Hamacıoğlu öndeyken 10. sandık sonrası Burak Elmas öne geçti! Peki taraftarın en çok merak ettiği konu başkan Burak Elmas olursa Fatih Terim ile çalışacak mı?

Galatasaray başkanlık yarışı bugün saat 10. 00'da başladı. 15. 00'da sona eren oylama sayımı hala sürüyor. İlk 10 sandıkta Eşref Hamamcıoğlu fark atarak önde götürdü. İlk sandıklarda yaşlı üyelerin oy kullandığı söylenmiş ve Eşref Hamamcıoğlu'nun o nedenle önde olduğu söylenmişti.

Söylenenler doğru çıktı. Burak Elmas 10. sandıktan sonra açılan oylarda önde götürdü. Şu an için 30 sandıktan 14 sandık açıldı. BUrak Elmas 592, Eşref Hamamcıoğlu 755 oyda. 

Burak Elmas Fatih Terim için Ne Demişti?

Fatih Terim'in Eşref Hamamcıoğlu ile çalışmayacağı konuşulurken, Fatih Terim severlere Burak Elmas müjdesi geldi. Burak Elmas oy sayımında sıçrama yaptı. 

Peki Burak Elmas Fatih Terim ile çalışacak mı?

Burak Elmas yaptığı açıklamalarda başkan olduğu takdirde "Tabi ki Fatih Hocamıza gideceğiz. İlkimiz her zaman o" diyerek fatih Terim ile çalışacaklarını söylemişti.

Galatasaray taraftarları ise Eşref Hamamcıoğlu'nun başkanlığını Hamamcıoğlu'nun statükocu olması ve kulübü küçültmeye yönelik yaptığı açıklamaları nedeniyle desteklemiyor.

Taraftarlar "sadece liseli diye hiçbir projesi olmayan bir adama konuşmaya hali olmayan adamlar oy veriyor. Hakkımı helal etmiyorum. Tüm üyeliklerimi iptal edeceğim" diyerek tepki göstermeye devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@