Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak!

Burak Sergen normal odaya alındı hatta ilk fotoğraf paylaşımı geldi! Burak Sergen'in Sadakatsiz dizisi izleyicilerine bir de sürprizi var!

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 11:42 19.05.2021 - 11:44 Ece Sahan

Evinde geçirdiği rahatsızlık sonrası ambulansla Acil'e kaldırılan ve daha sonra yoğun bakımda günlerce kalan ve entübe edilen Burak Sergen'den çok güzel haberler geldi.

Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakterine hayat veren Burak Sergen, geçtiğimiz aylarda evinde solunum sıkınıtısı geçirdi ve ambulans ile hastanaye kaldırılmıştı. Burak Sergen günlerce yoğun bakımda kaldı ve durumunun kötüleşmesi üzerine entübe edilmişti.

Burak Sergen'den ilk fotoğraf geldi!

Burak Sergen'den iyi haberler gelmişti. Normal odaya alınan Burak Sergen'den ilk fotoğrafta geldi. Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal 37 gün sonra hastanede çektirdiği ilk fotoğrafını paylaştı.

Burak Sergen sağlık durumu hakkında da sevenlerine bilgi verdi. Sergen, "Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey. Nihan’ı hep hissettim. Çünkü hep yanımda olduğunu biliyordum." dedi.

 Nihan Ünsal ise "Durumu iyi ama COVID’in bıraktığı vücuttaki belli sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor" bilgisini verdi.

SÜRPRİZ GELDİ! HASTANE ODASINDAN VİDEO İLE DİZİYE DÖNÜYOR!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz seyircilerine de büyük müjde var! Burak Sergen Sadaktsiz bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde geri dönüyor!

Burak Sergen, dizinin yeni bölümünde hastane odasından video ile bağlanarak izleyiciyle buluşacak.

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Haluk Güçlü karakteri Burak Sergen'in hastalığı üzerine kalp krizi geçirdiği senaryo yazılmıştı. Böylelikle Burak Sergen hastane odasından Haluk Güçlü'nün hastane odası gibi Güçlü ailesiyle görüntülü konuşma yapacak şekilde yansıtılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@