Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz yıllarda rol arkadaşı İlker Kaleli ile olan ilişkisini bitirmişti. Terzioğlu, Kaleli ile olan ilişkisi bittikten sonra yeni bir aşka yelken açmıştı. Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu spor hocası Umut Duygu ile olan ilişkisi 2020'de Filipinler tatilinde paylaştıkları fotoğraflar ile ortaya çıkmıştı. Duygu ve Terzioğlu çifti evleniyor mu? İşte Detaylar..

2015 – 2017 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan polisiye, komedi, dram ve aşk türündeki Poyraz Karayel dizi ile adından bahsettiren güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, bir süre başrol arkadaşı başarılı oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşadı. Terzioğlu ve Kaleli çiftini hayranları çok beğeniyordu. Ünlü çift bir süre sonra ilişkilerini bitirmişti. Kaleli bugünlerde başarılı şarkıcı Sıla ile aşk yaşarken güzel oyuncu Burçin Terzioğlu ise spor hocası Umut Duygu ile yeni bir aşka yelken açtı. Geçtiğimiz günlerde Emirgan’da düzenlenen Demet Evgar’ın düğününe Terzioğlu sevgilisi Umut Duygu ile katıldı. Güzel oyuncunun parmağındaki tektaş yüzük merak konusu oldu. Terzioğlu evlilik sorularına yanıt verdi.

2_1280x720-19

Burçin Terzioğlu Evleniyor Mu?

Ekranların en sevilen oyuncularından bir olan Burçin Terzioğlu, Neflix’te yayınlanan Güzelliğin Portresi filminde başrol alarak başarılı performansı ile bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Güzel oyuncu Terzioğlu sadece oyunculu ile değil özel hayatı ile de gündemde yer alıyor. Başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu, ünlü oyuncu İlker Kaleli ile yaşadığı birlikteliği uzun süre konuşulmuş ve ikili çok beğenilmişti. Ancak ünlü çiftin ilişkisi kısa bir süre sonra bitmişti.

"Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim! "Dolar Kuru Patlatılacak" Denmişti Ve JPMorgan Yine Enflasyon Tahminini Yükseltti! Durum Artık Çok Daha Vahim!

Kanal D erkanlarında izleyici ile buluşan Poyraz Karayel dizisi ile parlayan ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu ve yakışıklı oyuncu İlker Kaleli çiftinin ayrılığı hayranlarını oldukça üzmüştü. Ancak ikili yeni aşklara yelken açmayı da ihmal etmedi. Kaleli, başarılı şarkıcı Sıla ile aşk yaşamaya başladı. Başarılı ve güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, bir süredir spor eğitmeni olan Umut Duygu ile yeni bir yola girdi. Terzioğlu ve Duygu çiftinin ilişkisi 2020 yılında gittikleri Filipinler tatilinden sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar ile ortaya çıkmıştı.

6_1280x720-6

Burçin Terzioğlu Evlilik Sorusuna Yanıt Verdi!

42 yaşındaki güzel oyuncu Burçin Terzioğlu ile ünlü oyuncu İlker Kaleli ilişkisi bittiği dönemde sosyal medyada birbirilerini takip etmeyi bırakmamıştı. Ayrılmış olmalarına rağmen ünlü çiftin o dönem birbirini takipten çıkmaması kafaları karıştırmıştı. Terzioğlu bununla ilgili olarak “ilişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Çok konuşmaya gerek yok” şeklinde açıklama yapmıştı. Ancak geçtiğimiz aylarda Kaleli ve Terzioğlu sosyal medya hesaplarından birbirlerini takibi bırakmıştı.

Geçtiğimiz günlerde güzel ve başarılı oyuncu Demet Evgar’ın Emirgan’daki evinde yaptığı düğün törenine beraber katılan Burçin Terzioğlu ile sevgilisi Umut Duygu, Terzioğlu’nun elindeki tektaş yüzük dikkat çekmişti. Ünlü oyuncu evlilik teklifi mi aldınız sorusuna “teşekkür ederim” şeklinde cevap vererek gülümsedi.

Başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu, Kelebek’in “Yaza Merhaba Partisi’ne” katıldı. Terzioğlu, “Kelebek benim hep hayatımda olan gazete, bu mükemmel geceye davet edildiğim için çok mutluyum” diyerek duygularını ifade etti. Uzun zamandır beraber olduğu spor eğitmeni Umut Duygu ile evlilik planları yaptıkları konuşulan Terzioğlu, geçtiğimiz günlerde gündem olan tektaş yüzüğü hakkında konuştu. Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, “Evlilik Teklifi Aldınız Mı?” sorusuna “Evet, bir yüzük ve teklif aldım. Ancak şu an biz halimizden memnunuz henüz tarih belirsiz” şeklinde cevap verdi.