Burcu Biricik yasak aşkını kendisi seçti! 3 aday vardı, Camdaki Kız'ın şoför Hayri'si onun dediği olacak, kararı kesin!

Camdaki Kız Şoför Hayri karakteri için sona gelindi. Burcu Biricik yasak aşkını kendisi seçti, üç isim arasından kararını verdi, onun dediği olacak. İşte Camdaki Kız dizisinin yeni şoför Hayri’si…

Dizi Haberleri 10.07.2021 - 14:18 10.07.2021 - 14:18 Volkan Arık

Kanal D'de yayınlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde şoför Hayri karakterinin kim olacağı uzun zamandan beri merak edilen konular arasındaydı. Yeni sezonda diziye dahil olacak olan şoför Hayri karakteri herkes tarafından merak edilirken Burcu Biricik partneri hakkında ipucu vermeyi ihmal etmedi. Güzel oyuncu Camdaki Kız dizisinin Hayri’si için aday olan isimler arasından birine yeşil ışık yaktı.

Burcu Biricik in başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni sezonda Kanal D'nin en iddialı yapımlarından biri oldu. Sezona damga vuran dizi birçok sahnesiyle çok konuşulurken özellikle Hayri karakterinin kim olacağı merak ediliyordu. Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik yeni sezonda partneri olacak isim hakkında ipucu verdi. Bir süredir gündemi meşgul eden şoför Hayri karakteri bakın kim olacak…

burcu-biricik-yasak-askini-kendisi-secti-3-aday-vardi-camdaki-kizin-sofor-hayrisi-onun-dedigi-1

Şoför Hayri bilmeceye dönüştü

Camdaki Kız kitabında yer alan şoför Hayri karakteri Nalan’ın yasak aşk yaşayacağı ve sonrasında da onunla birlikte kaçacağı isim. Son günlerde şoför Hayri karakteri için ekranların başarılı oyuncularının adı konuşuluyordu. Burak Deniz, Uraz Kaygılaroğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan ve son olarak da İbrahim Çelikkol ismi Hayri karakteri için konuşulmaya başlanmıştı. Ancak İbrahim Çelikkol yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosunda olacak. O nedenle Camdaki Kız dizisinde yer almayacağı kesinleşti.

burcu-biricik-yasak-askini-kendisi-secti-3-aday-vardi-camdaki-kizin-sofor-hayrisi-onun-dedigi-4

Kırmızı Oda'dan transfer gelebilir

Burcu Biricik in camdaki kız dizisinde şu anki partneri kırmızı oda dizisinde de partneri olan Feyyaz Şerifoğlu olmuştu. Camdaki Kız Hayri karakteri için son adaylardan biri de kırmızı oda dizisinde partneri olan Onur Bilge oldu. Onur Bilge, Kırmızı Oda dizisinde boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik’in eşini canlandırıyordu. Başarılı performansı ile kendini kanıtlamaya Başaran Onur Bilge’nin adı Camdaki Kız şoför Hayri karakteri ile geçiyor.

burcu-biricik-yasak-askini-kendisi-secti-3-aday-vardi-camdaki-kizin-sofor-hayrisi-onun-dedigi-2

Burcu Biricik partnerini seçti

Camdaki Kız şoför Hayri karakteri için şu anda net bir bilgi verilmedi. Çok sayıda kişinin adı dizi için geçiyor ancak bu adaylar arasında Burcu Biricik Burak Deniz konusunda karar kılmış gibi görünüyor. Henüz her iki oyuncudan da yeni sezonda partner olduklarına dair bir açıklama gelmedi fakat güzel oyuncunun en yakın olduğu ismim Burak Deniz olduğu kulislerde konuşuluyor. Yani Burcu Biricik Camdaki Kız Dizisindeki partnerini kendisi seçti ve yapımcılarla da bu durumu paylaştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@