Kerem Bursin'den sonra Burcu Biricik'in de Instagram hesabı kapandı! Burcu Biricik sosyal medya hesabı neden kapandı?

900 TL Doğalgaz Faturası Desteği Başladı 900 TL Doğalgaz Faturası Desteği Başladı

Sosyal medya siteleri Twitter ve Instagram haklı kine sevk eden, yalan yanlış bilgiler paylaşarak şiddet kamuoyu oluşturmaya çalışan, hayvanlara ve insanlara dair şiddet ve ölüm tehditleri, hakaretler yağdıran hesapları açık tutarken düzgün hesapları kapatmaya devam ediyor.

Kerem Bursin'in hesabı sonrası Burcu Biricik'in de hesabı kapandı!

Sen Çal Kapımı dizisinin yakışıklı ismi Kerem Bursin'den sonra Camdaki Kız dizisinin yıldızı Burcu Biricik'inde hesabı kapatıldı.

Hayranlar hesapların neden kapandığını merak ederken iki görüş üzerinde duruluyor. İlki orman yangınlarında yapılan Help Turkey paylaşımlarına telif davası açan AA muhabiri üzerine gönderiler instgram tarafından kaldırılmıştı. İkilinin hesaplarının bu nedenle mi kapandığı merak konusu oldu.

Bir başka iddia ise ünlülerin hesaplarına bot atıldığı iddiası. Geçtiğimiz günlerde Burcu Güneş Türk ünlülerin fake takipçi ve beğeni aldıklarını iddia etmişti. Instagramın hesapları bu nedenle mi kapattığı merak konusu oldu. 

Şimdi ise sırada kim var? Sosyal medya Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel'in de hesaplarının kapatılabileceği konuşuluyor. 

Ancak merak etmeyin twitter ve instagram tüm kin yayan hayvanlara dair, hayvanlara su verenlere dair  bile şiddet söyleminde bulunan kine sevk eden yalan bilgiler yayan hesapları açık tutarak toplumun korkunç bir toplum olmasına katkıda bulunuyor.