Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü aşk mı yaşıyor? Afili Aşk dizisinde beraber yer almış olan ikili şimdilerde yıllar sonra yeni bir aşka mı yelken açtı? Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü öpüştü mü? Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü Ulus'taki parti görüntüleri!

İlk olarak Kanal D'de yayınlanan ekranların en eğlenceli ve özgün romantik komedilerinden Afili Aşk dizisinde beraber rol olan Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü öpüştü mü? 

Demet Akbağ'dan Acı Haber! Demet Akbağ'dan Acı Haber!

Çağlar Ertuğrul ile yer aldıkları Afili Aşk dizisinde Volkan karkakteri ile yıldızı parlayan Serkay Tütüncü ile Burcu Özberk aşk mı yaşıyor? İkilinin Ulus'taki partideki görüntüleri gündem oldu!

Şu sıralar Fox Tv'de Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan Burcu Özberk eski rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile Ulus'ta bir partide öpüştü haberleri manşetleri süsledi!

Romantik komedi dizilerinin aranan yüzü Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü ilk olarak Kanal D'de yayınlanan Afili Aşk dizisinde beraber rol almıştı. Burcu Özberk ve Çağlar Erutğrul'un partner olduğu dizideki tüm oyuncular hala arkadaşlıklarını sürdürüyordu. Öyle ki geçtiğimiz aylarda Serkay Tütüncü, Özberk'i sette ziyaret etmişti.

Serkay Tütüncü ve Burcu Özberk'in Ulus'taki bir partide öpüştüğü iddiaları ortalığı karıştırdı. İddialara göre ikili  Ulus'taki bir doğum günü partisinde kimselere aldırmadan alkolün de etkisiyle öpüştü.

Hayatımda kimse yok diyen Burcu Özberk bu iddiaları yalanadı. Çapkınlığı ile bilinen Serkay Tütüncü ise en son Masumiyet dizisinde ki partneri İlayda Alişan ile aşk yaşamıştı. 

Burcu Özberk 2017 yılında Alperen Duymaz ile aşk yaşamıştı. Çift 2018 yılında ayrılmıştı.