Burgan Bank Emekliye Elini Uzattı, Pandemi Döneminde Sıkıntı Yaşayanlara 100.000 TL Kredi Veriyor

Burgan Bank Emekliye Elini Uzattı, Pandemi Döneminde Sıkıntı Yaşayanlara 100.000 TL Kredi Veriyor. Burgan bank emekli kredisi nedir? Şartlar nelerdir? İşte detaylar...

Ekonomi 26.06.2021 - 23:33 26.06.2021 - 23:34 Vural Pars

Emekli kredisi veren bankalar arasında Burgan Bank, çok fazla bilinmese de yaptığı kredi kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle emekli olan kişilere verdiği kredi kampanyaları ile bilinen, Burgan Bank, yeni yaptığı kredi kampanyası ile birlikte emekli olan kişileri hızlı ve anında onay veriyor. Emekli müşterilerin kredi kullanılabileceği Burgan BANK yapmış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte kredi notu düşük olan kişilere de onay vermektedir. Özellikle, pandemi döneminde sıkıntı yaşayan kişilerin kredi onayı almaları ile birlikte bu krediler, hemen anında kullandırılmaktadır. Şubeler üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilip aynı gün içerisinde sonuca ulaşıyor. 

Burgan Bank, sosyal medya hesapları ve banka şubelerine astığı afişlerle de emekli olan kişileri kendi bankasına davet ediyor. Burgan Bank üzerinden emekli kredisi kullanmak isteyen kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıması şartı ile kredi notu düşük olsa bile 100000 TL'ye kadar hemen aynı gün içinde onay alabilirler. 

Kredi başvurusu nasıl yapılıyor?

Burgan Bank Emekli Kredisi başvurusu yapmak için ilk olarak emekli maaşınızın herhangibir blokede olmaması gerekmektedir. Bankaya maaş taşıması, yapacağınız için maaş aldığınız banka şubesinde herhangi bir borcunuzun olmaması gerekiyor. Bankaya borcu olmayan kişilere e-devlet sistemi üzerinden veya SGK kurumlarına, şahsen giderek emekli maaşını taşımak için işlem yapabilmektedir. 

Emekli maaşınız eğer Burgan Bank'a taşınıyorsa banka üzerinden kredi başvurusu yapmak için, şubeye gitmeniz gerekiyor. Size en yakın Burgan Bank şubesine giderek buradan Emekli Kredisi için başvuru yapacağınızı söyleyip, Emekli Kredisi Başvuru Formunu doldurup, işlem yapabilirsiniz. 

Sadece kimliğinizle birlikte banka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. E devlet sitesi üzerinden maaş taşıdığınızı da banka müşteri temsilcisine söylerseniz, sizlere hemen kredi sonucu verilecektir. Burgan bankın vermiş olduğu, emekli kredilerinden, banka şube yetkisinde düşük limitli krediler onaylanacağı için 100000 TL gibi kredi kullanmak isteyen kişilerin kredileri, Genel Müdürlük tarafından onaylanacaktır. 

Emekli kredilerinde 100000 TL kredi alan kişiler, diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarında kapatmak zorunda kalacaktır. Burgan Bank emekli olan müşterilere belirlenen şartlarda bu kredileri verirken, en fazla 36 ay vadeye kadar da işlem yapacaktır. Burgan BANK Emekli Kredisi kullanan emekliler maaşlarını, Burgan Bank şubelerine, taşıdıkları zaman 750 TL ile 1500 TL arasında da emekli promosyonlarını alabileceklerdir. Bankadan emekli kredisi kullanan kişiler bu emekli, kredilerini kullandıktan hemen sonra bankada, düzenli ödemeleri görürse, sürekli olarak güncel kredi limitleri oluşacak ve bu limitleri, banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden kullanabileceksiniz. 

burgan-bank-kredi

Kampanya detayları hakkında bilgiyi bankanın resmi internet sitesinden de öğrenebilirsiniz. Size en yakın Burgan Bank şubesine giderek emekli maaşınızı taşıdıktan sonra belirtilen bu kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Yüz bin TL üzerinde kredi kullanmak isteyen kişiler ise Burgan Bank üzerinden ipotek karşılığında kredi kullanabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@