Burganbank bağlamında nakit para isteyenler için yeni kampanya duyuruldu. 2022 senesi sonuna kadar 46 bin TL'ye kadar SMS ile kredi müracaatı yaparak anında onay alabilecekler.

Nakit gereksiniminizin olması halinde bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar için çok önemli açıklamalar yapıldı. Bu anlamda tüketici kredisi almak isteyenler Burganbank bağlamında nakit para olarak 46.000 TL alabilirler.  Burganbank'ın SMS kredi servisinden müracaatını yaparak ne kadar kredi onayı aldığını anında görebilecek.  Kredi alabilmek isteyen vatandaşlar Burganbank tüketici kredisi kampanyasına katılmak istiyorsa başvurularını yapmadan evvel bankadan kredi politikalarına makul olup olmadığını bilmesi gerekmektedir. 

Burganbank 2022 yılının sonuna kadar destek para vereceğini duyurdu! 46.000 TL nakit isteyenlere 3 dakikada onay var. Size ait olan cep telefonunuz üzerinden sms atarak başvuracak olan vatandaşlara oldukça kolaylık sağlanıyor. Cep telefonu ekranından krdi çıkıp çıkmadığını hemen öğrenebilirsiniz. Burganbank cep telefonu üzerinden SMS ile kredi müracaatı gerçekleştirmek amacıyla kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı aratarak cebimde Kredi numarası olan 8222 numarasını mesaj olarak göndermeniz halinde bu bankadan 46 bin TL kredi müracaatında bulunmuş olacaksınız.

Burganbank resmi internet sitesi üzerinden ve Burganbank'ın kendi mobil programı üzerinden de nakit kredi kullanabilirsiniz. Bankada hesabı olan vatandaşlar Burganbank resmi internet sitesi üzerinden prosedür yaparak giriş gerçekleştirmek istiyorsa Burganbank hesabı üzerinden internet parolası olarak mobil uygulamaya giriş yapılabilir ve hafta sonu olsa bile istedikleri vakit kredi müracaatında bulunabilir. 

Asgari Ücret ve Memur Zammında Beklenmeyen Gelişmeler! İşte Yeni Yılın Sıcak Tartışması Asgari Ücret ve Memur Zammında Beklenmeyen Gelişmeler! İşte Yeni Yılın Sıcak Tartışması

Burganbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise banka kredi notu düşük olması halinde da hem yüksek limitli tüketici kredisi hem de borç aktarımı kredisi kullanabiliyor. Burganbank internet sitesi üzerinden tüketici kredisi müracaatında bulunacak olan vatandaşlar banka kredi politikalarına makul olması halinde müşteri hizmetlerinden ve resmi internet sitesi üzerinden güncel kredi faizlerini öğrenebilir. 

Ayrıca Burganbank bağlamında emekli maaşı alan vatandaşlar ise banka kredi notu düşük olması halinde de hem yüksek rakamlı olarak tüketici kredisi hem de borç aktarımı kredisi kullanabiliyor. Burganbank internet sitesi üzerinden tüketici kredisi başvurusu yapacak ola kişiler banka kredi politikalarına makul olması halinde müşteri hizmetlerinden ve resmi internet sitesi üzerinden güncel kredi faizlerini öğrenebilir.