Burganbank bomba kampanyasını biraz önce açıkladı. Bu anlamda 8822 numarasına mesaj atan vatandaşların hesaplarına 66.000 TL anında yatırılacak. İşte haberimizin detayları

Gözden kaçırmayın

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var? Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var?

Son dakika gelen kredi haberi vatandaşları oldukça mutlu etti. Bu anlamda önemli özel bankalardan biri olan Burganbank damping yaptı. Burganbank kampanyasını şimdi açıkladı! 8822 numarasına mesaj atarsanız 66.000 TL hesabınıza yatacak. Burganbank üstünden 8822 numarasına kendinize ait olan cep telefonu ile mesaj yazarak tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka kredi notu: 1100 ve üstünde olması halinde tüketici kredisi kullanabilecektir. Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar bireysel müşteri olması halinde cep telefonlarından SMS atarak prosedür yapacak sonucunu ise 2 dakika içinde öğrenecek. 

Burganbank, kendisine ait olan resmi web internet sitesi bağlamında ve kendi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu kampanya duyurusu ile vatandaşlara detayları vermiştir. 3 dakika içinde kredi sonucu, olanak sağlamaktadır. Burganbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, prosedür gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını yaptıkları vakit kredi onayı alırsa ve deniz Bank hesabı var ise şubelere gitmeden, parayı kendi hesabına yatırabilecek. Burganbank bağlamında tüketici kredisi müracaatı gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 88 22 numarasına mesaj olarak gönderebilirler. Cep telefonunuzun mesaj kısmından yapmış olduğumuz bu mesaj ile eş güdümlü Burganbank, sizlere süratli bir şekilde netice sunar kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile eş güdümlü ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. 

Burganbank, internet sitesi üzerinden de müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Burganbank'ın resmi internet sitesi üzerinden tüketici kredisi müracaat formunu doldurarak prosedür yapacak olan vatandaşlar, kredi sonucunu cep telefonuna gelecek olan mesaj ile görecektir. Bu şekilde süratli birşekilde kredi kampanyasına katılacak ve acil gereksinimleriniz bağlamında Burganbank tarafından paranız hazır olacak. 

Burganbank kredi özellikleri 

Burganbank kredi faiz oranları