Bursa'da, Yunuseli Havalimanı yakınlarında yerleşim yerinin üzerinde tek motorlu uçak düştü. Düşen uçak alev alarak yanmaya başlarken uçak içerisinde bulunan pilotlar Furkan Ökten ve Murat Avşar yaşamını yitirdi. Peki, Bursa uçak kazasında başka ölü ve yaralı var mı? Bursa uçak kazasında ölenlerin ve yaralananların isimleri haberimizde…

Bursa'da Tek motorlu bir uçak yerleşim yerine Sokak ortasına düştü. Bursa Yunuseli Havalimanı yakınlarında saat 15.05 sularında meydana gelen kaza Osmangazi ilçesinde yaşandı. Tek motorlu araç evlerin arasına düşerken kısa süre içerisinde alev aldı. Uçağın düştüğü noktada çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti ve kısa süre içerisinde yangın söndürüldü. Ultralight tipi uçağın kalkıştan hemen sonra düştüğü öğrenildi.

Pilotlar hayatını kaybetti

Kazanın ardından olay yerine gelen Bursa Valisi Yakup Canpolat, eğitim uçağının düşmesi sonucunda pilot ve öğrenci pilotun Hayatını kaybettiğini duyurdu. Vali Canbolat ilk belirlemelere göre kazada yaralı olmadığını söyledi.

bursa-ucak-kazasindan-aci-haber-bursa-ucak-kazasinda-olenlerin-ve-yaralananlarin-isimleri-2

Gözden kaçırmayın

Ülke Ne Hale Geldi? Bu Gördüğünüz Bir İl Başkanı! Muhalefete Afiş Yasağı da Gelince Hal Bu Oldu... Ülke Ne Hale Geldi? Bu Gördüğünüz Bir İl Başkanı! Muhalefete Afiş Yasağı da Gelince Hal Bu Oldu...

Bursa uçak kazasında hayatını kaybedenlerin isimleri

Bursa'da tek motorlu eğitim uçağının düşüşü sonrasında hayatını kaybedenlerin isimleri de belli oldu. Uçak kazasında hayatını kaybedenlerin uçağı pilotları Furkan Ökten ve Murat Avşar olduğu bildirildi. Sokak ortasına düşen uçak sonrası çıkan yangın söndürülürken bölgede ekiplerin çalışmaları hala devam ediyor.

Vatandaşlar büyük panik yaşadı

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde meydana gelen uçak kazasında uçağın sokak ortasına düşmesi nedeniyle vatandaşlar da büyük panik yaşadı. Bölgeden gelen fotoğraflar da olay sırasında vatandaşların yaşadığı panik ve korku gözler önüne seriliyor.