Bursa'da yarın 11 Mart 2022 okullar tatil mi? 11 Mart Bursa Valiliği kar tatili açıklaması geldi mi? 11 Mart 2022 Yarın Bursa'da okul var mı yok mu?

Bursa'da yarın 11 Mart 2022 okullar tatil mi? 11 Mart Bursa'da okul var mı? Sibirya üzerinden gelen soğuk ve yağışlı olan Bursa'da da etkili olmaya devam ediyor. Kar yağışının şiddetini arttırması da birlikte Veli ve öğrenciler ise Bursa'da yarın okullar tatil mi, Okul var mı, yok mu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Bursa'da 11 Mart 2022 Yarın okullar tatil mi? Bursa Valiliği son dakika kar tatili açıklaması geldi mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. Neredeyse tüm iller beyaz örtüye bürünürken kar tatili haberleri de peş peşe geliyor. Bugün bir çok ilde okullar yüz yüze eğitime ara verdi. Meteoroloji 11 Mart Cuma hava durumu için de uyarılarını sürdürüyor. Peki, 11 Mart 2022 okullar tatil mi? Bursa'da yarın 11 Mart 2022 okullar tatil mi? Bursa Valiliği son dakika kar tatili var mı? 11 Mart 2022 Cuma Bursa'da okullarda kar tatili olacak mı?

Bursa'da yarın 11 Mart 2022 okullar tatil mi?

11 Mart Cuma Bursa'da okul var mı Okullar tatil mi sorusunun yanıtı öğrenciler ve veliler tarafından şu sıralar en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Bursa Valiliği 10 Mart Perşembe günü açıklama yapmış ve Okulların tatil edildiğini duyurmuştu. Ancak bugün beklenen kar yağışı Bursa'da etkili olmadığı. 11 Mart Cuma günü için ise şu anda öğrenci ve veliler arama motorunda araştırma yapıyor. Bursa'da kar yağışı akşam saatlerinde etkili olmaya başladı. Bursa Valiliği henüz kar tatili açıklaması yapmadı Ancak yarın Okulların tatil edilmesi hamile ve engelli kamu personelinin de izinli sayılması görünüyor.

11 Mart Cuma hangi illerde okullar tatil edildi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıların sonrasında Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgası Türkiye genelinde etkili olmaya başladı. Kar yağışı nedeniyle birçok ilde de eğitime ara verildi. 11 Mart Cuma Okulların tatil olduğu iller bu şekilde;

Çanakkale

Düzce

Balıkesir

Ağrı

Bilecik

Tunceli

Yalova

Bolu

Kastamonu

Kars

Bitlis

Sakarya

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Bingöl

Kocaeli

Bayburt

İstanbul